Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy férfi 30 évesen is még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi 30 évesen is még szűz akkor érdemes még elveszítenie vagy csak rontaná a lelki állapotát?

Figyelt kérdés

Tehát ha minden igyekezete ellenére (nyílván a taszíto külseje miatt) még csak soha nem is érinthetett meg egy nőt, akkor érdemes lenne (mondjuk fizetős lánynál) elvesztenie? Vagy csak rontana az állapotán hiszen utána vágyna rá?

Hiszen amit nem ismersz az nem is hiányzik

Már merevedése sincs igazából évek óta a lelki sérelmek miatt


30 évesen úgyis lassan a b oldal forog, lehet így már érdemes lenne elhatárolódni tőle?



febr. 28. 21:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Érdemes ismerd meg milyen érzés...
febr. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
16%
Fiacskam az igazi ferfi szuz a hazassagig. A szuzesseget epeszu ember nem elveszti hanem ajandekba adja a naszejszakan. Ertheto? Es nem szexbunben el.
febr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Haver ezt neked kellene eldöntened, hogy akarsz-e dugni, vágysz-e rá vagy sem. Ha nyernél egy nyereménysoroláson egy Hawaii utat ahova tudod többet magadtól nem lesz pénzed elutazni akkor elmennél? Na ez is ugyanilyen, de így legalább annyi vér lenne a pucádban hogy elmondhatod magadról legalább egy k.rvánál be mertél próbálkozni.
febr. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

2es értem uram, de árulja el hogy hol találni olyan nőt ehhez aki szintén a házasságig tartogatja a szüzességét? Én azt látom hogy a 14-15 évesek már agyba főbe szexelnek


1es válaszoló: igen de attól félnék hogy olyan mint a kábító szerek hogy ha kipróbálja az ember rögtön rákap. Legalábbis a kollégáim állandóan csak a sexről beszélnek, ha nincs épp nőjük is csak arról beszélnek hogy nem bírják már tovább


Ráadásul mivel tőlem undorodnak a nők ha ráfüggnék állandóan fizetnem kellene érte

febr. 28. 21:57
 5/12 A kérdező kommentje:

3as igen de nem hasonlítható a kettő, hiszen a sex másoknál mindennapos, az utazás meg alkalmi ráadásul ott nem kell a fizetésen kívül semmit teljesítened elvisz a repülő, én a prostit sem tudnám megrakni, emlékszem hogy régebben amikor rendszeres merevedésem volt általában beleélveztem a gatyámba érintés nélkül, a fizetős lány is csak kinevetne hogy vetkőzéskor elsülők


Ráadásul a kinézetem miatt szerintem felárat fog kérni alapból

febr. 28. 22:01
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
#5 nem kér felárat mert az egyik kuncsaft csak olyan mint a másik, egyremegy nekik. Kinevetni sem fog, csak örülni, hogy ilyen könnyen letudta a "fuvart", de legalább utána kicsit megrépáztatod - már azzal előrébb vagy.
febr. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
keress egy idősebb, tapasztaltabb örömlányt, ezek általában figyelmes szeretők. aztán vannak netes ismerkedési opciók, egyedülálló anyukák is, szóval nem olyan kicsi a merítési háló. dugj meg mindenkit akit csak pénzért megvehetsz, egyszer élsz
febr. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A szüzességet ugyan nem lehet időben elveszíteni , de elveszíteni mindig érdemes ha van ara lehetőség és mód .
febr. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha ennyire félsz tőle akkor hagyd

30 évesen már okozhat személyiség torzulást ha egy ilyen nagy változást tapasztalsz

febr. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha kipróbálnád és tetszene, akkor jobban összekapnád a bátorságodat az ismerkedéshez. Én is hasonlóan jártam.
márc. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!