Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy férfi 30 évesen is még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi 30 évesen is még szűz akkor érdemes még elveszítenie vagy csak rontaná a lelki állapotát?

Figyelt kérdés

Tehát ha minden igyekezete ellenére (nyílván a taszíto külseje miatt) még csak soha nem is érinthetett meg egy nőt, akkor érdemes lenne (mondjuk fizetős lánynál) elvesztenie? Vagy csak rontana az állapotán hiszen utána vágyna rá?

Hiszen amit nem ismersz az nem is hiányzik

Már merevedése sincs igazából évek óta a lelki sérelmek miatt


30 évesen úgyis lassan a b oldal forog, lehet így már érdemes lenne elhatárolódni tőle?



febr. 28. 21:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes
márc. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

én tényleg ronda vagyok 160 cm 80 kg hiányzik 2 fogam a többi tömött enyhén kancsal is vagyok. 29 szóval majdnem annyi mint te.

Rohadt aggódós mindentől félek pláne emberektől de 3 éve elkezdtem lányokhoz nőkhöz járni mikor hogy havonta 2 havonta vagy félévente volt amit megbántam volt amit nem,de arra rá jöttem hogy nem kell isteníteni a nőket nem akkora dolog a szex mint amekkorának gondolja az ember. Úgy kezdtem az egészbe hogy a tisztelet díjon felül még adtam 10-15-20 ezret mert jaj ronda vagyok meg milyen lehet neki meg megérdemli majd,megtapasztaltam a lehúzások mivoltját és azt hogy a prostiknak szinte tök mindegy milyen is vagy. Jó pár nőnél voltam már és olyanoknál is akire ha rá nézel el sem hiszed hogy létezik olyan jól néz ki és kvázi ronda 50 évesekkel is. Maga az aktus full ugyan az egyik olyan mint a másik majd hogy nem,a szép nőnél azért a látvány eszméletlen én a popsi ért vagyok oda általában és kutyapózban pucsítva tyű nagy élmény.

Nah az a lényeg hogy sok ilyen után (átlag fizuból mindig tettem félre mondjuk soha nem voltam nyaralni szórakozni is nagyon ritkán így nem volt annyira nehéz nem albérletben élek nincs autóm stb stb). Kezdetnek 30/óra egy jobb nőnél ennyit simán ki lehet azért fizetni menj el,tisztelettel bánj vele de ne hagyd lehúzni magad velem sokszor eljátszották hogy beszélgettek addig semmi vagy volt olyan hogy kiment szó szerint mosogatni 20-30 percre mondván hogy neki ez nagyon fontos nem tudna nyugodt lenni. Na ezt ne hagyd dugni mész azon legyél hogy olyan helyzetet teremts ami nem hétköznapi. Ha valamivel nagyon jól megvagytok szinte már barátok akkor neked kell észben tartani hogy csak üzlet és ne használd ki szóval ha tovább maradsz és nem kér pénzt add oda amivel tartozol ettől még jól meg lehettek de neki ez üzlet.

Rövidre fogom elfogadtam hogy soha semmilyen nőnek nem fogok kelleni eljárok lányokhoz de most hogy lett egy női barátom aki el fogad mint barátot és kicsit fel lendült a társasági életem már inkább ezekre költök nem mindegy mire megy el 60 ezer vagy volt olyan hogy 100 -3 órára.

Jobban érzem magam mint mikor mindent csak a szexre költöttem bár igaz nem voltak barátaim csak negativitást kaptam mindenkitől iszonyat hálás vagyok ennek a női barátnak nem tudom mit lát bennem halvány lila gőzöm nincs ezerszer jobb minden téren,szó szerint minden téren és még is eljön velem ide-oda napi szinten beszélünk. Mindig nem is tudom más lényeknek tartottam a nőket pl buszon inkább nem ültem le nők mellé mert azt gondoltam hogy kellemetlen nekik mára rá jöttem hogy pont le sza....ják ugyan olyan emberek mint én vagy bárki. Ugyan úgy oda figyelek de már nem félek annyira. A fura hogy most már vannak olyanok akik értékelnek elkezdtem kicsit költeni magamra jobb ruhák. Viszont örülök hogy anno elmentem és járok prostikhoz nekem ez a legjobb lehetőségem a szexre de már tudom hogy lehetek értékes ember és talán nem vagyok olyan rossz ezért hogy pénzért szexet veszek. Ezt mondja egyébként a női barátom is nagyon fura egy nőtől de teljesen meg tudok nyílni neki nincs amiről ne tudna.

A lényeg kezdj bele. Ha gondold szívesen beszélgetek veled.

Jah nincs időm de ezt még le írom sokáig nem értettem hogy a hozzám hasonló csúnya nők miért nem adnak esélyt,gondolj bele legyen egy nagyon taszító csúnya öreg stb nő akihez nem érnél na ez vagy te minden nő számára mint ahogy én is így jobban megérted őket és elfogadod.

Sokáig álmodoztam arról hogy egy csúnyanővel boldog vagyopk de felafdtam ha gondold írj és bezsélümk

márc. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!