Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy férfi megérzi, ha egy nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi megérzi, ha egy nő ki van éhezve?

Figyelt kérdés

Nemrég szakítottam a férjemmel, folyamatban van a válás. Kezd visszatérni a szexuális érdeklődésem, néha konkrétan a falat kaparom, annyira kívánom a szexet. Pedig utoljára decemberben szexeltem (még a férjemmel). Ezt megérzik a férfiak?

Voltam pasival egy hete, csak orál volt.


febr. 28. 23:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
61%

Decemberben még szex a férjjel, februárban már váltok, azóta még orál is volt valakivel, de a falat kaparod, nőként... 2 hónap után..

Hogyne. Mi értelme ennek a mesének?

febr. 29. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Ahhoz erkölcsös a kérdező, hogy válás után megb.szassa magát, de szopáshoz nem kell erkölcs. Az megy minden gond nélkül.
febr. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hm....
febr. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Horst ***** válasza:
100%
Testbeszédből, cserfes nézésből mindenképpen észrevehető. Ahhoz, hogy ebből alakuljon is valami, nekem szükséges erősebb jelet küldeni. A mai világban amúgy sem egyszerű ismerkedni, és attól még, hogy összemosolygok valakivel, nem lehet elkönyvelni semmit.
febr. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!