Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kis mell zavaró?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis mell zavaró?

Figyelt kérdés
Kedves férfiak, főként titeket kérdeznélek hogy számotokra mennyire lelombozó egy kisebb mell szex közben? Szeretem a jó szexet, eszméletlenül tudom élvezni, de a kis melleim miatti gátlásosság valahogy mindig belerondított a dologba és nem tudtam magam igazán elengedni.. és ez szerintem a partneremnek is feltűnt. Úgy szeretnék magabiztosabb lenni az ágyban, jobban átadni magam az élvezeteknek és nem egyfolytában azon ügyködni hogy hogy takargassam a melleim.. légyszi adjatok egy kis reményt hogy vannak férfiak akiknek a kis mell is bejön :(
febr. 29. 21:36
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
5%
Mindjárt egy egész hadsereg fogja bizonygatni, hogy ők éppen az ilyet szeretik. Sok mindenre képes az ember, ha már rég nem volt nővel.
febr. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Én soha nem gondoltam úgy, hogy csak a nagy vagy nagyobb mell lehet szexi. Nyilván az is lehet az, de az összkép és a személyiség számít igazán, nem pedig a mell mérete. Én nagyon kevés nőhöz tudok igazán vonzódni szexuálisan de, ha megvan a vonzalom akkor eszembe sem jutna, hogy nagyobb melleket akarjak az adott lányra.


F

febr. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
84%

Persze, hogy nem...jó, legyünk őszinték, megvannak a végletek.

De részemről a kicsi sem baj, amíg természetes.

febr. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Voltam nagyobb és kisebb mellű nővel is, nem a mell méretétől függ számomra az, hogy mennyire jó a szex. Tehát engem nem zavar a kis mell, pláne ha kerek formás a hölgy feneke.
febr. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
70%

Bocsánat, de egyrészt a "kicsi" az teljesen relatív , szóval fogalmam sincs neked mekkora.


Ami lényegesebb, az az alakja hogy milyen!


Ráadásul egyáltalán nem mindegy milyen testarányok vannak. Egy 180 centi magas, 80kg csajnak ha nagy seggek van és 90A melle, akkor az teljesen aránytalanul kicsi.

febr. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:
87%
Engem inkább a nagy mell zavar, vagy ha szilikon.
febr. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
87%

Nekem a közepestől nagyobb mell sosem tetszett, mindig is a kicsi volt a gyengém. Engem sokkal jobban izgat, szerintem sokkal szexibb.

Ne szégyelld szerintem kérdező. Másrészt ha a párod tényleg az alkatodért van oda, akkor azt érezni fogod rajta, hogy teljesen elfogad, és kb rajong. Ezt most lehet hogy nem tudod elképzelni, és ha így van, akkor nem voltál még olyan férfival, aki kismell-mániás, és kb folyton oda van ezért. Akkor szerintem rövid idő alatt elmúlna ez a gátlásod.

febr. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
61%
Nekem tetszik a kis mell. Nincs vele semmi baj. Ha gondolod, írj rám. :)
febr. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 StevenUp ***** válasza:
85%
Én szeretem a kisebb mellű nőket, szóval ha kommunikatív és vicces is vagy akkor nálam tuti befutó 😎
febr. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen szenvedélyes vagy az a fontosabb nem a mell mérete .

De a véleményem az hogy a kis mell is imádni való!

febr. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!