Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kis mell zavaró?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis mell zavaró?

Figyelt kérdés
Kedves férfiak, főként titeket kérdeznélek hogy számotokra mennyire lelombozó egy kisebb mell szex közben? Szeretem a jó szexet, eszméletlenül tudom élvezni, de a kis melleim miatti gátlásosság valahogy mindig belerondított a dologba és nem tudtam magam igazán elengedni.. és ez szerintem a partneremnek is feltűnt. Úgy szeretnék magabiztosabb lenni az ágyban, jobban átadni magam az élvezeteknek és nem egyfolytában azon ügyködni hogy hogy takargassam a melleim.. légyszi adjatok egy kis reményt hogy vannak férfiak akiknek a kis mell is bejön :(
febr. 29. 21:36
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
85%
Tökéletes a kis mell. Nagyon szép tud lenni, teljesen fölöslegesen takarod magad, inkább örülj neki… nem is értem miért szégyelled.
febr. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
78%

Nekem nem lényeges, hogy mekkora a mell. Nem igazán vagyok mellcentrikus.


35/f

febr. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
84%

Nekem mindig a kis cicik tetszettek. Főleg akkor ha ezt egy nő fel is vállalta pl sztriptíz táncos egy buliban. Meg attól még lehet jó a tested és ahogy írták lehet nagyon jó feneked is, ezeken edzéssel sokat tudsz változtatni. És ami még fontosabb így is lehetsz eszméletlen jó szerető az ágyban. Pl lehet hogy úgy kielégítesz orálisan egy férfit hogy kettéáll a füle vagy úgy lovagolsz, mint senki más.


A másik meg hogy a nagy mell előbb utóbb lógni fog. Tudom van plasztika, de én a természetesség híve vagyok. Arról nem is beszélve hogy a nagy mellű nőknek sokszor fáj miatta a háta és sport közben is inkább zavaró. Szerencsére a feleségemnek kicsi van ami még nőtt is a gyerekek miatt. Szóval egyáltalán ne bánd hogy pici a melled, több előnye van mint hátránya.

febr. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Nem zavaró, de a C-D méret a kedvencem és főleg akkor ha feszes formás
febr. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező akármilyen hihetetlen, az összes férfinak sem ugyanaz tetszik.

Nekem is mindig a kicsi mellek tetszettek, egyszerűen nem hoznak lázba a nagyok. Így vagyok bekötve.

febr. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
91%
Fogalmazhatnék úgy is, hogy az átlagtól eltérő mellek a mániám. Minél kisebb nálam a nyerő. Volt már alig észrevehető, tapintható mell méretű párom. Most is egy ilyen lányba vagyok belezúgva, keresve a kegyeit.
febr. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
70%

Probáld ne mások véleménye alapján megítélni magad. Persze ezen a lelkiálapoton csak lassan tudsz változtatni. Gondolj arra, hogy bőven vannak normális, nem mellmániás emberek, akik nem egy testrész alapján értékelik a másikat, hanem az egész test meg a személyiség, viselkedés fontos számukra. Meg arra is gondolhatsz, hogy akinek így nem tetszel, az ugyse akar veled komoly kapcsolatot, az ilyennek meg főlleg ne akarj megfelelni.


Persze mellnagyobbítással látszolag megoldhatnád a problémádat, de akkor meg beleragadnál ebbe az önbizalomhiányos állapotba, szóval jobban járnál önbizalmad növelésével.

febr. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
78%

Nekem nem tetszik a nagy. Inkább a pici, formás de volt már akinek nem volt mellé, lapos volt csak a dögös bimbói álltak. Annyit szopkodtam őket, hogy nem bírtam betelni. Mostani páromnak is pici, bár nem annyira. Mivel a karcsú nőket szeretem és nekem formásabb hozzájuk egy kisebb mell mint egy nagy.

Szerintem semmi baj nincsen veled, sőt.

márc. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
91%
Hülyeség! A kis ciciket is lehet simogatni, szeretgetni! Semmi bajom velük.
márc. 1. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem, amire már rá lehet markolni az már jó,de számomra van túl nagy mell is és itt nem az extrém nagy mellet értem. Ha valaki teljesen lapos, az sem tragédia, főleg ha szerelmes az ember
márc. 1. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!