Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a feleséged szilikon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a feleséged szilikon ciciket akarna mondjuk 3 gyerek után 40+ évesen, akkor mit szólnál hozzá?

Figyelt kérdés

márc. 1. 00:24
A kérdező szavazást indított:
Maradjon természetes, nem akarok műanyagot nyalogatni.
Jobb szeretném, ha természetes maradna, de ha ez kell neki, majd megbarátkozom vele.
Támogatom, szerintem mindketten jobban járunk.
Én magam mondanám, hogy csináltassa meg, így elmegy tőle a kedvem.
49 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Ismerek ilyen esetet. Sajnos, fiatalabb pasi volt a háttérben. Persze, nem minden esetben ez történik. Csak, tapasztalat. N
márc. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 mikeXxX ***** válasza:
89%
Èn szerintem úgy lennèk vele ha ő ettől jobban èrzi magát akkor csináltassa meg de ez nem elvárás nàlam hogy valakinek szilikon legyen a melle volt teljesen apró mellű is meg hatalmas szilikon is èn a komplett nőt nèzem .44f
márc. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%

És ki fizeti ki azt a 1,5-2 millát 2 gyerek mellett?

Ki van zárva!

Mind anyagilag, mind elvi szempontok alapján!

38/F

márc. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként elgondolkoztam,nem a szilikonon, de egy felvarráson szülés után. Szerintem ebben semmi rossz nincsen. Nem csináltattam meg végül, mert a férjem azt mondta felesleges, de ha akarom nagyon, akkor támogatja.

Itt a főbb szempont nem az, hogy mit szólnál hozzá, hanem hogy ő hogy érzi magát. Ha már mondjuk nem igazán akarna levetkőzni előtted, vagy szégyellné magát, és emiatt nem akarna szexet sem, akkor melyik a jobb? Inkább akkor csináltassa meg és mindenkinek jó.

márc. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 mikeXxX ***** válasza:
7%
3# Egyébként ha kicsit utánamèsz az egèsz Max 500. Most nem rèszleteznèm de ennyiből vagy mèg kevesebből is megúszható!
márc. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

5:


500?? Elment az eszed? Nem a piacon kell venni...


Az enyém majdnem 2 millió volt

márc. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 mikeXxX ***** válasza:
0%
6# privátban leírom neked mièrt annyi csak ha ennyire nem hiszel nekem . Több nő ismerős így oldotta meg azèrt tudom ezt èn is magyarán van rá egy kiskapu .
márc. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%
Nem kell műnő!
márc. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%

ELmondanám neki, hogy így is gyonyorunek tartom ot. De ha nagyon határozottan akarná, akkor ennyi évesen és gyerekek után szerintem rábolintanék, de csak is ép eszu keretek kozott, semmi dinnye méretek, csak esztetikus szepitészeti megoldás gyanánt.

De probálnék maradni mégis a természetes mellett. Vagy akkor inkább valami felvarrás mellett. AZ szépen felhuzza, szép lesz a formája, de mégse lesz a testében idegen vegyi anyag.

márc. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%
Támogatnám, akár ha fiatalabb korába lenne ilyen ambiciózus terve.
márc. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!