Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lankad le a barátomnak?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szuszi95 kérdése:

Miért lankad le a barátomnak? Lehet hogy nem kíván?

Figyelt kérdés

1 hónapja szexelünk és minden pózban amit eddig csináltunk áll mint a cövek.

Kívánom és ő is engem, de ha azt szeretnénk hogy én legyek felül, akkor a behatolás pillanatában egyszerűen lelankad.

Nem tudjuk miért mert tényleg minden máshogy megy, és amikor még csak izgatom felülről akkor sincs gond.



ápr. 30. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
De biztos, hogy kíván. Erre nem fogtok rájönni miért lankad le neki ha te vagy felül.
ápr. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is volt ilyen régen. Nem tudom az okát.
ápr. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%

A lovaglós pózban kapja a legkissebb ingert a pénisz!


Ennyi az oka, ne gondold túl nálam is ez van.

ápr. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Abban a pózban nem kap elég stimulációt, meg lehet a póz sikertelensége miatt rá is van feszülve, ezért lankad le tőle egyből.
ápr. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Nekem is volt ilyen.

valami merevedesi gondjai voltak mint ahogy kiderult utolag.

ápr. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem kívánna akkor nem állna neki egyáltalán. Több oka lehet, de felesleges tippelgetni - ha van másik 10 póz amiben jót tudtok kefélni, akkor csináljátok úgy, egészségetekre! :)
ápr. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
nem stimulálod eléggé, szerintem elég egy értelmű, de az is lehet simán a szög rossz.
máj. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Lovaglóban nekem is lankad. Csak tippelem, hogy olyan helyen támaszkodik, és azért, de más tippem nincs.
máj. 1. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
En elvezem a lovaglot fiukent, misszionariusban viszont lankad. Azert lankad mert olyankor ugy erzem mintha kb uresben tolnam. Nem kapok eleg ingert. Nem mindenkinek jon be minden pozicio.
máj. 1. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Itt inkább az a kérdés ha úgy nem megy akkor miért kell azt erőltetni???

Sok eszed neked sincs kérdező!!!

máj. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!