Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok ember miért tagadja, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok ember miért tagadja, hogy szűz?

Figyelt kérdés
Főleg a nők, mert a fiúk még hamarabb elismerik ha incelek.

márc. 2. 13:09
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
37%
Hm....
márc. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 StevenUp ***** válasza:
43%
Én pl azért mert Rák vagyok 🤷‍♂️
márc. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
74%
Én sosem tagadtam.
márc. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 Noren1989 ***** válasza:
80%
Nem tagadom, de senki nem tudja egy szűk körön túlmenően a születési dàtumom.
márc. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
57%

Na-na! Azért ne keverjünk itt fogalmakat. Én értem, hogy mostanság nélkül felkapott kifejezés lett az Incel, de azért ne gondoljuk azt, hogy minden szűz férfi növénygyűlölővé is vált.

Hogy miért te vagy adják le az emberek szüzességet? Az ok egyszerű! Manapság már szüzesség nem csak ciki, hanem egyenesen undorítóvá vált nők szemében. Olyan dologgá, ami elöl menekülni kell! Mondván: Nehogy már én legyek a tanárnéni

A nők pedig azért tagadják le, mert azt hiszik, hogy a fiúk férfiak kinevetnék emiatt. Pedig nem, egy normális férfi az tudja kezelni ezt a helyzetet.

márc. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
#5 az első pár mondatodat nem tudom értelmezni. Kérlek átnéznéd, tudsz-e valamit korrigálni?
márc. 2. 14:12
 7/33 anonim ***** válasza:
23%
5- ös vagyok. Hát akkor szöveg értelmezési gondjaid vannak barátom. Amit már az iskolában megtanítanak elvileg. De ha pontosítasz mit nem értesz akkor kifejtem jobban.
márc. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
#5 szerintem a "növénygyűlölőre" gondolt. 🤣 Bár én értettem. Az autokorrekt gyakran összehoz ilyen gyöngyszemeket.
márc. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
82%
5 vagyok...Oh Francos hibajavító World...Oh... Növény gyűlölő helyett nőgyűlölőt akartam írni! Bár ki tudja, lehet hogy van növény gyűlölő nőgyűlölő is :)
márc. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
0%

Én nem tagadom 26/f incel


Legutóbb állásinterjún is elmondtam hogy egyedülálló vagyok mert undorodnak tőlem a nők

márc. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!