Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok ember miért tagadja, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok ember miért tagadja, hogy szűz?

Figyelt kérdés
Főleg a nők, mert a fiúk még hamarabb elismerik ha incelek.

márc. 2. 13:09
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
72%

10 és erre mit reagáltak ? Szerintem nem fognak visszahívni....

Ez biztos!

márc. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
34 éves vagyok, senkire nem tartozik a szerencsétlenségem.
márc. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
#12, nem szerencse kell hozzá. Szóval nem a "sors" meg a "véletlen" tehet róla. Ellene pedig csak te tehetsz 😉
márc. 3. 08:36
 14/33 anonim ***** válasza:
12es vok. már erőteljesen gondolkodom, hogy elmegyek egy rosszlányhoz. Ezt a párkapcsolat, meg randi, szerelem dolgot skippelem.
márc. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
14 úgyse fogsz, mert akkor már 10 éve megtetted volna. Incel vagy, az is maradsz
márc. 3. 10:05
 16/33 anonim ***** válasza:
Simán igazad lehet.
márc. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerinted akkor mit tegyen aki incelnek született, és nem engedheti meg magának a plasztikáztatást?
márc. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
#17 milyen plasztika? Mit akarsz plasztikázni?
márc. 3. 10:17
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg igaz, hogy 10 éve elmehettem volna prostihoz. De ez saját döntés miatt nem történt meg. Szar dolog a gátlásosság. És hidd el, pont lesz**om, hogy te vagy bárki mit gondol rólam. Maxximálisan élvezem az életet. Imádom a munkám, vannak hobbiaim. Nem kattogok azon, hogy úristen még nem dugtam. Eszembe sem jut. És inkább vagyok ilyen, mint aki dugott már, de egy pocsék a munkahelye és utál dolgozni és csak azt várja mikor van már vége.
márc. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

"pont lesz**om, hogy te vagy bárki mit gondol rólam"


Persze, nyilván ezért vagy még szűz -_- Nem tudom miből ered a gátlásosságod, de ha kicsi a cerka akkor válassz egy dagi lányt, azok annak is örülnek hogy jut.


Egyébként pedig a munkahelyi siker és a magánéleti siker nem kizárólagosak. Én inkább mindkettőt akarom.

márc. 3. 10:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!