Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Honnan lehet tudni, hogy sub...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy sub vagy dom az adott kiszemelt pasi?

Figyelt kérdés
Még nem beszéltünk, csak szemezés és flört szokott lenni. Picit ugy érzem, szereti a sub-dom dolgokat, de honnan lehet sejteni h sub vagy dom?

márc. 4. 21:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Teszteld le: "Hozd ide a (pl.:) ceruzámat!". Figyeld meg hogyan reagál rá.
márc. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
Mindkettőnek megvannak a jellemző személyiség jegyei.
márc. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
2# a kérdező szerintem pont erre kíváncsi ( és én is)
márc. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
44%
Bingó, ahogy a #2-es írja, a személyiségéből. A pipogya, betoji, határozatlan figurák, 0 kisugárzással elég ritkán szoktak dominánsak lenni...
márc. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%

Én alamuszi nyuszinak tűnök alapból, a szexben pedig iszonyat domináns vagyok, szóval szerintem ebből nem lehet következtetést levonni🤷‍♂️🤣🤣


36/F

márc. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szemezésböl sehogy. Még az sem, hogy érdekli-e egyáltalán a BDSM.

Mit szeretnél, hogy szub vagy Dom legyen? Mert ettõl függ, hogyan kell letesztelni.

márc. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%
Az a fèrfi, aki tènylegesen domináns, az valamilyen szinten domináns a civil èletben is. Aki nyuszi módon viselkedik alapból, de szereti szex alatt a dom szerepet, az nem igazi domináns. Ez a tèny a kisebbik problèma, a nagyobb ott van, amikor a dominanciához szüksèges kompetenciák nincsenek (mèg) meg benne ès úgy próbálkozik, ezzel esetleg rossz èlmènyt okozva, (ne adj' Isten fizikai kárt) a kiszolgáltatott-szub helyzetben lèvő lánynak/nőnek. Vannak jó páran, akikben vannak ilyen vágyak, azonban nem minden dom èrdeklődèsű pasiban van meg az igèny ill. a kèpessèg az önkontroll ès a másikra vigyáznitudás megtanulására. Igazán pontosan nem tudnám megmondani, miről lehet megállapìtani, de valami olyasmit tanácsolnèk, hogy ha ránèzel, azt lásd rajta, hogy van gerince, tartása. Tud vezetni ès irányìtani, de nem erőszakos ès agresszìv a hètköznapi èletben. Bizonyos szèlsősègektől eltekintve szerintem nem a fizikai mèretek számìtanak, hanem a jellem. Ès ez lehet sok kamaszlánynak nem tetszik, de ha ilyen vágyak vannak benned, valószìnűleg jobban jársz egy tapasztaltabb, nèmileg idősebb dommal, aki tènylegesen jól bánik a rábìzott hatalommal, nem csak egy divatfiú, aki előadni tudja magát, de keveset tesz tènylegesen jól. Tisztelet a kivètelnek. Ìrom ezt női szemszögből. Egy ilyen játèkra, nem mindegy, kinek a kezèbe adod magadat.
márc. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
#7 Sok mindennel egyetértek veled, de az viszont tény, hogy rengeteg vezető beosztású, a hétköznapi életben irányító típusú, határozott személyiségű férfi jár dominához.
márc. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle talán. Nem egyértelműen, hanem utalj rá. Mi olyan bonyolult ebben?
márc. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy kolleganőm egyszer megkérdezte tőlem, hogy mit szeretek csinálni.

Elverni a nő popsiját paskolóval,vagy behajoltatni és kinyalni?

Ennyi. 🤷‍♂️🤪

márc. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!