Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért kívánom jobban a barátnő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kívánom jobban a barátnőm mióta megcsalt?

Figyelt kérdés

Lebukott előttem, rajta kaptam, szóval láttam is.


Azóta pedig irtozatosan kivanom.

Es ő ezt teljesen kihasználja folyton zsarol, rendesen alá lettem rendelve...


márc. 6. 10:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Mert izgat ,hogy egy másik férfival látod. Miért nem csináljátok akkor hármasban? Jó élmény lesz, én imádtam nézni a partnerem amikor két farok előtt térdelt és kényeztette. Ő is élvezte szó szerint olyan nedves volt a puncija hogy már folyt a belső combján. Egy próbát megér ha ezt így élvezitek.
márc. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
Sub vagy cuckold hajlamaid vannak
márc. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%

Fura dolog ez. Én is átéltem.

Egyszerre volt írtó fájdalmas érzelmileg (szerelmes voltam belé mint állat!) és baromi izgató szexuálisan.

Én ugyan látni nem láttam, csak kiderült.

Aztán elmeséltettem vele részletesen. Majd ráugrottam és hatalmasat keféltünk.

Tudom, nem vagyok normális...!

márc. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez ilyen, így működünk.


Egyszerre fájdalmas, megalázó, és izgató!


Kinél melyik az erősebb, annak megfelelően éli ezt meg!

márc. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hat engem sajna baromira izgat. Úgyhogy mostantól még én kerem hogs csaljon meg
márc. 6. 12:22
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
Mert beteg az agyad
márc. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%

Azért kívánod jobban, mert ez rohadt izgató fantázia.

Lehet, hogy ennek a kapcsolatnak rövidesen vége, de szerintem addig is használd ki a lehetőséget és éld meg ezt a fajta szexet is, mert nem biztos, hogy lesz még ilyen alkalom! Mondd meg a csajnak, hogy legközelebb hármasban csináljátok ezzel a pasival, hogy lásd, amint jól megrakja őt. Ha ez megvolt, akkor a te örömödre vegyetek be egy csajt harmadiknak, legalább ezt is kipipálhatod. Illetve kipróbálhatod azt is, hogy a csajod kettesben dug ezzel a faszival "titokban", te megvárod az utcán, hogy elmenjen, majd bemész és kinyalod a barátnőd teleélvezett pináját és utána te is jól megdugod. :) (Már a gondolattól is feláll a farkam!)

márc. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
47%
Mert vágysz a pasija farkára is, csak nem mered bevallani.
márc. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%
#8 Ebben van vmi...! :))
márc. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
47%
És akkor mi van, ha ő is megkóstolná a bull farkát? Ha bejön, ezzel is színesebb lehet a szexuális élete, ha meg nem jön be, akkor legalább tudja, hogy ez nem...
márc. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!