Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy szeretitek jobban magatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

C3c kérdése:

Hogy szeretitek jobban magatoknál? /vagy éppen a másiknál? Szőrösen vagy csupaszon?

Figyelt kérdés

Ha lehet kiváncsi lennék nők és férfiak véleményére egyaránt!

Szóval ha választásotok lenne , melyiket szeretnétek jobban a másiknál , miközben arra is kiváncsi lennék mind e közben nektek milyen!?….



márc. 6. 15:30
A kérdező szavazást indított:
Natúr Szőrös
Rövidre nyírt
Oldalt kiszedett , máshol szőrös
Háromszög
Leszálópálya
Csupasz borotvált
Csupasz , Gyantázott
Örökké csupaszra lézereztetve
43 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
80%
En szeretem meghagyni, a csávó viszont legyen csupasz mert en az egészet szeretem kenyesztetni.
márc. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
75%
Szőrös farkú 40+os pasi vagyok és a jó szőrös p.nát szeretem! :)
márc. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
55%
Szőrös 32F vagyok, borotvált, vagy enyhén szőrös puncit szeretem
márc. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Borotvált nő vagyok, csupasz pasit szeretem, mivel mindenhol szoktam kényeztetni.
márc. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Ipl szőrtelenítve vagyok, elvárom, hogy párom is csupasz legyen de legalább borotvált.
márc. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
88%

Magam csupaszon szeretem, a punci natúr szőrösen tetszik.

31F

márc. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
90%
Csapasz pasi vagyok szeretem ha a nő is csupasz minden hol 31F
márc. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Általában az a forgatókönyv, hogy magamat 2-3 havonta haj és szakállvágóval borostásra vágom. Szeretem azt is ha csupasz vagyok, meg azt is ha már szőrős. Mindegyiknek van előnyös tulajdonsága.

Nőben a fejemben a csupasz punci vonz, de elfogadom azt is ha megéli a természetességet. Ha nála is van egy ilyen ciklikusság, az jó. Ha egyidőben kezeljük a testezőrzetünket. Nekem pl nem esne nehezemre alkalmazkodni. A meg akarja hagyni, esetleg szépen fazonra nyírja igényesen, felőlem megmaradhat. Csupasz puncit is szeretem. 31/F

márc. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
70%

Én csak azt várom el, hogy ne szúrjon soha!

Hogy gyantáztatja, lpl szőrteleníti, vagy természetesre hagyja, azt nem szabom meg, de én tuti nem fogom magam se gyantáztatni, se borotválni.

Ha nagyon kritikus kérdés, akkor max rövidre nyírom, de nem bánom, ha természetes fazont viselhetek.

38/F

márc. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
89%
Borotvált nő vagyok, a szőrös pasikat szeretem.
márc. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!