Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy szeretitek jobban magatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

C3c kérdése:

Hogy szeretitek jobban magatoknál? /vagy éppen a másiknál? Szőrösen vagy csupaszon?

Figyelt kérdés

Ha lehet kiváncsi lennék nők és férfiak véleményére egyaránt!

Szóval ha választásotok lenne , melyiket szeretnétek jobban a másiknál , miközben arra is kiváncsi lennék mind e közben nektek milyen!?….



márc. 6. 15:30
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
88%

Magamat szőrtelenül ,a lányt meg mindegy - mikor milyen kedvem van de ha szőrös akkor sincs bajom csak ne legyen jumanji :D

28/F

márc. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem mindenkinek legyen úgy,ahogy ő saját magán szereti.

Rosszul esne,ha a párom követelné,hogy szőrtelenítsem (akár ha csak azt is,hogy vágjam rövidebbre.),ha nem értené meg,nem fogadná el,akkor nem lenne egy hosszú életű párkapcsolat.

Én se szólok bele,hogy az ő teste milyen legyen. Magamat csak,kizárólag szőrösen szeretem, hogy a páromnak milyen, az nekem mindegy. Régen azt hittem,hogy csak a szőröshöz tudnék vonzódni, két párkapcsolatom volt eddig, mind a kettő borotválta,és nem volt vele semmi bajom.

márc. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
78%

Az a jó ha tiszta szőr a muff

Ha el se tudom dönteni

Hogy ember e vagy strucc

márc. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
86%

Természetes szőrös vagyok ismét jó néhány éve. Előtte meg szőrtelenítettem jó néhány évig. Akkor úgy éreztem jól magam, most így. Erőszakos beleszólást ebbe nem tűrök. Ha nagyon zavarná az adott partnerem, akit mondjuk szeretek is annyira, hogy ezzel a kedvébe járjak, akkor nem mondom, hogy nem változtatnék az igényéhez (némiképp) igazodva.

A nő meg azt csinál a puncijával, amit akar. Legyen olyan, ami neki jól esik. Én mindegyik fajtában látom a szexuálisan vonzót. A dús szőrösben éppúgy, mint a fazonosban vagy a csupaszban.

márc. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
84%

49 F

(14)

márc. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
87%

Barátnőmnek és nekem mindig más, szoktuk váltogatni hogy most mindegyikunk csupasz e vagy szőrős, mindegyik jó egyébként


F/24

márc. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
89%

Eddig csak olyan férfiakkal voltam, akik NEM szerették, ha csupasz vagyok.

A mostani páromat viszont zavarja már a néhány napos borosta is. Nem szeretek borotválni, mert szúr, amikor nő, de az ő kedvéért megteszem.

Ő géppel vágja rövidre.

márc. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideje mindketten csupaszon adjuk elő, ez újabb izgalmi forrást jelent nekünk.
márc. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Csupasz vagyok

Barátnőm is csupaszon szeretem

19/f

márc. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 gabor49 ***** válasza:
77%
a szőrös puncit szeretem nekem is az 50/f
márc. 7. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!