Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, akiknek elég nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akiknek elég nagy hozzá a melle. Szeretitek magatoknak lesz0pni? Felizgat titeket?

Figyelt kérdés
Sok olyan videót láttam már, ahol nők saját maguk mellét szopják, és mindig úgy tűnik, hogy élvezik, felizgatja őket. Ez tényleg beindít titeket, vagy csak rájátszanak?

2017. szept. 27. 23:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én néha szoktam maszti közben, de nem olyan nagy, igy nehézkesen érem el. De jol esik.
2017. szept. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
gondolod ,megcsinálnák a videókat olyanra, ahol az látszik, hogy nem élvezi?
2017. szept. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
15%
Megnéznék egy ilyen masztit testközelből...
2017. szept. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Nagy mellem van D kosaras de eszembe nem jutna szopkodni az a pasi dolga
2017. szept. 28. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
Meg kell nézni, hogy mikor tette fel a kérdést. Várta a választ és recskázott rá egyet. Hát, vannak érdekes "emberek".
2017. szept. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

"Meg kell nézni, hogy mikor tette fel a kérdést. Várta a választ és recskázott rá egyet. Hát, vannak érdekes "emberek"."


Hallod te ilyenkor ugye nagyon okosnak érzed magad? Ha erre akarok recskázni, akkor csak beírom google-be, hogy big-tis selfsuck, és nézek annyi videót amit akarok. Nem egy gyakori kérdéses válaszra fogok hokizni...

2017. szept. 28. 08:13
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Tényleg jó érzés, de jobb ha más csinálja. Viszont sokat szoktam fogodosni, simogatni. Nagyon jó fogása, tapintása van.
2017. szept. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%
Inkább csak pasi előtt szoktam ezt csinálni, hogy felhúzzam vele. :)
2017. szept. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
És betűre pontosan tudja, hogy mit kell beírni a gugliba. Legalább ne árulnád el magad.
2017. szept. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
igen, egy t betű kimaradt, utólag észrevettem. de miért magyarázkodok én egy gyökérnek?
2017. szept. 28. 11:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!