Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondolnak a Nők arról ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

C3c kérdése:

Mit gondolnak a Nők arról ha a Férfi nem hord alsónadrágot!?

Figyelt kérdés

Kinek tetszik? Kinek nem?


Mit szóltok ahhoz ha a párotok nem hord alsóneműt?



márc. 6. 17:27
A kérdező szavazást indított:
Nem tetszik! Nem szeretném hogy így menjen ki az utcára!
Tetszik! Nincs bajom vele ha így megy ki az utcára!
Nagyon tetszik! Szeretném hogy így járjon velem kint az utcán is!
14 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Azt gondolom hogy már nincs tiszta neki, és az anyja már nem mos rá. Talán a mosógéphez is béna. 😅
márc. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
A privátodra itt válaszolok. Szerintem ez undi hogy ha valakinnem hord alsót. Ha nem rágod ki megfelelően pisis is leszel, meg egy védvonallak kevesebb is védi a szerszámod. Nekem nem tűnik túl higiénikus megoldásnak sem. Ráadásul farmert pl nem naponta cserél mos az ember. Szóval szerintem nem túl tiszta dolog. Anyagában véve is kényelmesebb a fehérnemü. Szerintem
márc. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
*rázod
márc. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Letojják, úgyis csak akkor derül ki amikor már lekerül a gatya - azaz van olyan szintű bizalom, vonzalom, vágy hogy erre egyáltalán sor kerülhessen. Ha meg már az előtt elkezded ezzel traktálni a nők akkor meg nem fog lekerülni a gatyád.
márc. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat 2/3


Mindig jól kirázom, és nem lesz pisis a nadrágom!

Van több Nadrágom , és a Farmert is csak egyszer , max 2x hordom, és aztán mosom!

Szerintem a higiénia az emberi hozzáállás kérdése!

És szerintem nem ettől függ hogy van e meg egy “védelmi vonal” vagy sem!

Már annyira megszoktam , hogy így a kényelmesebb!

márc. 6. 18:43
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez fura. A farmert pl alapból a legritkábban mosom. Szerintem ezzel ahogy te használod sokkal előbb tönkremegy így, de minimum veszít a színéből. Ráadásul két naponta újra betörni sem a legjobb. Vagy kamuztál vagy passz…
márc. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha otthon van és a pamutnadrágja alá nem vesz fel, azzal nincs bajom, de amúgy igénytelenségnek tartom, a #2-es jól kifejtette, hogy miért. Számomra kiábrándító lenne.
márc. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha vége a kemény fagyoknak, és beköszönt a tavasz, én sem hordok alsót a keményebb őszi hidegek beköszöntéig. Sokkal kényelmesebb, mint feszes alsógatyába zárva tartani egész nap a faszt meg a heréket. 6-7-nek, az aggodalmaikra:

Farmert egyszer veszek fel, és megy a szennyesbe. Nem csak ezért, hanem egyáltalán: egy nagyvárosi környezet van annyira koszos és undorító, hogy jó érzésű embernek nincs gusztusa kétszer felvenni azt a ruhadarabot, amiben leül nyilvános helyen (busz, rendelő, pad, kajálda), és amire veri fel menés közben a port/sarat/esővizet maga is és mások is (pl. autók). Nézd meg, kik ülnek a villamoson: panelproli 4 hete ki nem mosott, kosztól szürke farmerben, hajléktalan összeszart, összehugyozott gatyában, bunkó, akik felteszi a lábát, gyerek, aki összerugdossa az ülést, és marhára nem tudod, mibe ülsz bele, ki ült ott, aki leszállt az előző megállóban. És ugyanez a padok, minap egy hajléktalan konkrétan leszart egy padot a házunk előtt, és bár bejelentettem a köztereseknek, hogy takarítsák le, az eső oldotta meg. Minden nap, mikor kinézek az ablakon, és látok ott ülni valakit, csak sajnálni tudom. Ezen felül nyáron egy nap alatt totál összeizzadsz egy farmert (nem mindenki járhat bermudában dolgozni), ősszel-télen egy nap alatt latyakos lesz.

Szóval van mindig 8-10-12 farmerem, amit pörgetek. Ha kiszámolod, egyáltalán nem mosom őket gyakrabban, mintha lenne három, amit három nap után kidobnék a szennyesbe (szerintem ez a maximum, én nem értem azokat, akik egy hétig hordanak egy farmert), mert mindre 8-10-12 naponta kerül a sor, és megy a mosásba a nap végén.

A higiéniáról meg annyit, hogy minden pisilés után vécépapírral törlök, minden nagydolog után seggmosás vagy nedves kendőzés. De ez az alsógatya-nem-hordástól függetlenül is így van.

márc. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én hordok alsót, amit naponta cserélek is. Viszont farmert csak 3 havonta mosok. Igaz én ritkán megyek ki benne az utcára. Otthon nem abban vagyok.
márc. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

9

Három havonta? 😮 A dzsekimet minimum havonta kimosom...

márc. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!