Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyszer láttam az unokanővérem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer láttam az unokanővérem szekrényében vazelint. Ez biztos, hogy AZT jelenti, igaz?

Figyelt kérdés

márc. 7. 01:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Na mit jelentene?
márc. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Mit "AZT"? Ha masztira gondolsz: Képzeld nőknek is vannak olyan igényei néha csak nem kürtölik világgá hogy de jót masztiztak mint a pasik 🤭
márc. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Hát, el kell hogy keserítselek, mi lányok azt kb 1000 másik dologra szoktuk használni. Nekem van itthon egy igen termetes kiszerelés, lassan el is fogy... Még sosem jutott eszembe maszturbálásnál használni. Főleg azért, mert ha magunknak csináljuk akkor legalább nedvesek leszünk, ha már ti ezt jó páran (tisztelet a kivételnek) nem tudjátok elérni nálunk. 😂
márc. 7. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%

#4-es mekkora igazságot írt :D

A vazelinről és a férfiakról is :D

márc. 7. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
19%
Kézilabdázók is használják.
márc. 7. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én futáshoz használom, kidörzsölödés ellen. Síkosítani sokkal jobb a vizes alapú gél, amit pont erre a célra gyártottak.
márc. 7. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
43%
#6 legfeljebb szexhez, síkosítónak. Amire te gondolsz, az a vax és az pont azért van, hogy ne csússzon ki a kezükből a labda...
márc. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van és a kézfejemet kenem néha.
márc. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem,nekem is van vazelin,de nem arra használom. Arra babaolajat szoktam,ami nincs eldugva,ott van a fürdőszobai polcon :)
márc. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%

#3 #9

És akkor mire használjátok?

márc. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!