Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan köztetek, akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan köztetek, akinek volt/van bármiféle szexuális kapcsolata az unokatestvérével, vagy akár a testvérével? Vagy tudtok e ilyen, megtörtént esetekről? Illetve hogyan tud ez egyáltalán megtörténni?

Figyelt kérdés

márc. 6. 11:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az unokatesom nyalta a lábam. Ennyi.
márc. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Unokanővéremmel szexeltem 16 évesen egy családi nyaraláson... bemekentem naptejjel, felállt a farkam, észrevette, elkezdte verni, magára húzott és felrehúzta a bikinijét.... ő 18 volt akkor.
márc. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt, unokatesómmal… beállva.
márc. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Volt unoka nővéremel majdnem gyerek lett
márc. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
20%
Te se vagy komplett kérdező teljesen. Vérfertőző kapcsolatot általában ép elméjű ember nem folytat. Hogyan tud ez egyáltalán megtörténni? Úgy h két retardált lefekszik egymással.
márc. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak annyi, h nagymamámnál aludtunk unokahugommal. Én a fotelban ültem, ő már az ágyban feküdt. Beszélgettünk, de nagyon matatott a paplan alatt. Tudtam,h most jó neki😜
márc. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen ,unoka tesómmal ,csak szopás volt
márc. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

Egész biztos, hogy sok ilyen van/volt már.


Amolyan majdnem volt csak.


Van egy unokahúgom, eleve nagyon nehezen ismerkedett mindig pasikkal, és az egész családunkban én vagyok az egyetlen férfi gyakorlatilag, minden tesó uncsitesó nő.

Szóval velem kezdett el beszélgetni a pasikról, meg h szerintem h néz ki, nagyon sokat beszélgettünk találkoztunk de én sosem gondoltam többet mert hát rokon na. És inkább kislány volt ő a szememben mint nő.


De ő egy idő után többet érzett, el is mondta h bárcsak ne lennénk rokonok.


Aztán egy ideig nem is beszéltünk, de aztán újra felkeresett, és hogy szeretne többet nem bírja, h velem szeretné elveszteni a szüzességét, (asszem akkor 21 volt) és úgy párszor rám is akaszkodott, direkt félmeztelenül mászkált,. direkt úgy ült hozzád melléd...el lehet képzelni.

Egyébként jól néz ki.


Aztán muszáj voltam hanyagolni hosszú időre.


Oké nem mondom azt h könnyű volt, de vannak elveim.

márc. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Petting kezdődött, lebuktunk utána évekig figyeltek hogy ne maradjuk kettesben unokatesómmal.
márc. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Másodunokatesómmal csak, akkor voltam 15 éves, ő 18. Orál volt nyáron a teraszon. Egyik legjobb élményem, és nem az utolsó volt vele


F/24

márc. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!