Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A cuckold, megosztós szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A cuckold, megosztós szex csak akkor működhet, ha már nem vagyunk szerelmesek a párunkba?

Figyelt kérdés
márc. 7. 11:05
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Nem. Akkor is.

Bika vagyok, s láttam, voltam olyannal, akik szerelmesek voltak, de ez izgatta.


Írj, adj gmail címet, ha érdekel.

márc. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Nekem ilyen csak kétszer fordult elő, de már szakítófélben voltunk. Mindketten tudtuk hogy vége lesz.


Aztán egy haver srác nálunk volt pár napig és dumálgattunk mindenről is, aztán kérdeztem, hogy nem e vesszük be? Barátnőm meg annyit mondott hogy hozzad.

Aztán a közös ágyunkba lerendeztük.. 😁 nagyon fura de jó élmény volt dugni felváltva, meg látni ahogy a másiktól elélvez, vagy ahogy szopja, stb. Aztán rá vagy két napra meg a nappaliban mégegyszer. Az még komolyabb volt, ott nagyon megdugtuk. Vagy 4-5x elélvezett, ujjaztuk a fenekét, szopott, dugtuk, minden is volt.

márc. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy is...
márc. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem sem ettől függ...

De segítettem már cuckold témában férfiaknak, azaz megdugtam a párjukat... szerintem csak erősebb lett a kapcsolatuk így utólag.

márc. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Nekünk volt szerelem,így is ment a dolog
márc. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán működik szerelmesek közt.

Kell hozzá némi bizalom, EQ, megértés, meg persze az a fajta (azonos) dili, ami ehhez kell :D.

Nekünk volt, párom utána full büntudatban volt, hogy mit tett velem, aztán meg nem találtunk többé normális srácot hozzá...azóta sem, Ő meg feladta, hatalmas bánatomra...


30/f

márc. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Cuckold az megcsalós nem megosztós. Arról szól hogy a pasi nem érhet hozzá a nőjéhez miközben más pasi dugja a nőt.
márc. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok már szerelmes a feleségembe, de attól még szeretem Őt. És nagyon örülnék ha valaki más rendszeresen megdugná előttem.
márc. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem.
márc. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Èrzelmi intelligencia nagyon kell mindkét fél,sőt mindhárom rèszèről.Különben bajok lesznek.
márc. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!