Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 24+ -os szűz nők, nem is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24+ -os szűz nők, nem is igénylik a szexet? ( Bővebben lent )

Figyelt kérdés
Egy éve ismerkedtem meg egy 25 éves nővel aki még nem volt senkivel, ami részemről teljesen okés, már voltunk is sokat együtt kettesben én próbáltam kezdeményezni de semmi nem történt, a kérdésem az lenne nem is szeretnétek, vagy mi hozza meg az áttörést? Nem szeretném erőltetni, és így erre a dologra rákérdezni szerintem furcsa lenne, de én már azért ennyi idő után szeretném ha lenne valami.
márc. 8. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem a lány másképp tekint a kapcsolatotokra, mint te. Manapság már 1 hónap is soknak számít szex nélkül, nem még 1 év, főleg egy 25 éves nőnél.
márc. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem is picit furcsa, de még nem volt férfival illetve kapcsolata sem.
márc. 8. 16:08
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Mire vársz? Huszonévesen én nem bírtam volna egy évig, az tuti. Mit akar tőled egyáltalán ez a nő?
márc. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 24 vagyok és ugyanabban a cipőben, mint az említett nő. Ha találkoznék valakivel, akivel komolyan gondolom, hogy lehet valami, nem hiszem, hogy sokáig várnék már.
márc. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm, én nem akarom erőltetni a dolgot de már picit unom igazából az utóbbi hetekben nem is erőltettem annyira a találkozást pedig előtt legalább heti kétszer valamit csináltunk.
márc. 8. 20:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Még egyszer: mit akar tőled ez a nő? Egyáltalán párkapcsolatban vagytok? Heti kétszer "valamit csinálni" az nem párkapcsolat. Nem lehet, hogy egész mást gondol ő a viszonyotokról, mint te?
márc. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem jelentettük ki hogy párkapcsolatba vagyunk beszélünk minden nap, de nem szoktam csókolozni a barátommal .
márc. 9. 06:37
 8/8 Suetonius ***** válasza:
Akkor itt a válasz, hogy miért nem volt semmi. Szerinte ez nem kapcsolat.
márc. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!