Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Arra vagyok kíváncsi,hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arra vagyok kíváncsi,hogy vannak ilyen emberek akik nem félnek a nemi betegségektől az anális és orális közösüléstől!?

Figyelt kérdés

Ez a kérdésem így úgy szól hogy lehetnek azok biszexuális, heteroszexuális, homoszexuális, tra szexuális emberek gumival vagy gumi nélkül is bátran bele vágnak egy erotikába és szexualitásba?

Akik most fiatalok és akik több éve néhány pár évtizeddel ezelőtt voltak tízen huszon harmincon éves emberek!?(nyolcvanas,kilencvenes évek előtt ez hogy volt hogy történt!?)



márc. 8. 17:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Van, aki nem fél és úgy kell ráerőltetni a gumit, másnak meg magától értetődő. Amúgy manapság egy nemi betegséget elkapni nem nagy tragédia, ki lehet kezeltetni őket, a HIV a szívás, de az meg nagyon ritka. De aki gumi nélkül szexel, az számoljon ezzel is :D
márc. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
Mitől. Had hulljon a férgese.
márc. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mivel gumiban nem áll fel, más lehetőségem nincs.
márc. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Gumival már sokszor kisérleteztem,próbálkoztam és kudarc volt így persze nagyon nehéz volt nőt találni de nem nagyon volt választási lehetőségem.
márc. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
Egyes! A nemi herpeszből sem gyógyítanak ki.
márc. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Lazy Lover ***** válasza:
jelen! egyszer élünk de akkor nagyon
márc. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

#5 de az csók útján is tud terjedni, attól nem véd meg az óvszer sem.

[link]

márc. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Hát ez nagyon szomorú

Meg a büdös test sperma ondó szag meg a savanyú büdös poshadt izzadság szag is még ott van.

Vagy ha száj szagosan csókolóznak az emberek:-(:-s

Inkább betegek lesznek az emberek ettől azt választják hogy megdugják egymást és stbk!?

márc. 8. 18:48
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt ugye tudod, hogy nem minden ember igénytelen és szexel büdösen koszosan izzadtan?🤣
márc. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te még tuti szűz vagy…
márc. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!