Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz, hogy a túlkoros szüzek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a túlkoros szüzek úgy is akarnak maradni?

Figyelt kérdés

20 év felettiekre gondolok, lányokra és fiúkra egyaránt. Ha nem akarnak így maradni, miért nem tesznek lépéseket (akár pszichológusi kezelés)?


Ha igaz, akkor minek játszák az áldozatot?



márc. 9. 12:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező, picit előítéletes vagy, mert én is 22 évesen veszítettem el, de nem volt esélyem lányokkal ismerkedni, és nem kötelező elveszíteni a szüzességet, ráadásul utána az exem, akivel évekig voltam együtt, hét hónapig váratott, mert a szobatársai is szüzek voltak, pedig nem volt egy frigid csaj.
márc. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%
Azért mert a pszichológus nem tudja helyettem élni az életem, a tánácsokkal pedig mitsem érek, irreleváns egy külső szemlélő az általam érzett belső folyamatokhoz képest. Nem játszom az áldozatot és elveszíthettem volna már nem egyszer, de nem érdekel már. 27F
márc. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
20%
37F vagyok, én már tuti így maradok, akármit is csinálok.
márc. 10. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Nem akarok így maradni. Kapcsolatot és családot is szeretnék. De nehezen ismerkedek. Az, hogy miért tartok itt csak és kizárólag magamnak köszönhetem.

30f

márc. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

Hát azért n+1 oka lehet annak, ha valaki 20 felett szűz.

Meghát van akinek nem mindegy, hogy kivel fekszik le, hogyan és mikor. Elég meredek túlkorosnak nevezni egy huszonévest :))

márc. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#5 képzelds, senkinek nem mindegy kivel! Az ok pedig többnyire mentális betgség
márc. 10. 07:52
 7/12 anonim ***** válasza:
71%
Tehát mentális betegség az, hogy nem találok olyant akit szeretnék vagy az, hogy eddig nem volt időm egy komoly kapcsolatra? Az igen :))
márc. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem, ezek mind csak kifogások amivel a mentális betegséggel való szembenézést akarod elkerülni
márc. 10. 08:54
 9/12 anonim ***** válasza:
53%
igen, igaz, 30 felett az már lényegtelen, hogy szűz vagy-e vagy sem, mert nem az a legfontosabb szempont abban a korszakban. egy 30-as azzal küzd, hogy normális munkát találjon, ahol nem csak kihasználni akarják őt hanem tisztességes fizetést is adnak neki.mindenhova a 25 év alattiak kellenek, mert rájuk adókedvezmény van, így a 30-asok senkit sem érdekelnek, érjék be a rosszul fizető, alja munkákkal...
márc. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát rám semmiképpen nem igaz, hogy úgy akarok maradni...Ami a többieket illeti, szerintem sokan próbálják önámítani magukat azzal, hogy amúgy nincs is erre szükségük, teljes életet tudnak élni enélkül is. Pedig csak a töredékrészük az aki ténylegesen aszexuális, tehát el tud lenni szexuális és érzelmi kapcsolatok nélkül.


,,ezek mind csak kifogások amivel a mentális betegséggel való szembenézést akarod elkerülni"

Én pl beismerem magamról, hogy vannak mentális problémáim.


27/f

márc. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!