Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt túlkoros szüzek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt túlkoros szüzek (20+), akik benne lennének közös prostizásban, egymás előtti szüzesség elvesztésben?

Figyelt kérdés

2022. márc. 22. 00:27
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Vannak. Itt minden van...
2022. márc. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Uh nincs elég lóvé prostira?😂
2022. márc. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nincsenek ilyenek.
2022. márc. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Elméletben biztos, a gyakorlatban viszont jó kérdés, hogy ha eddig egyedül nem volt vér a pucájukban elmenni egy k.rvához (ahogy neked sem) akkor a gyakorlatban lesz-e elég bátorságuk hozzá.

Ja és gyaníthatóan egyből az fog mindegyiknek beugrani hogy b.zulni akarsz-e, tudod "b.zulás az nuku" 😂

2022. márc. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az ugrott be, hogy mi van, még tanú is kell hozzá vagy mi? :D
2022. márc. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Há bazze, én is 24 éves koromig szűz voltam, majdnem belegolyóztam már a végére, gondoltam már minden agyament hülyeségre, de ez még nekem sem jutott eszembe, hogy egy másik csávó jelenlétében kellene először szexelni... Nem mintha baj lenne haver, de te tuti a hagyományos kapura játszol?
2022. márc. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Van de prostival akkor se lennék ha nekem fizetnének
2022. márc. 22. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Álmodj királylány!.........
2022. márc. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 22 éves szűz fiú voltam. Bi vagyok (nem biszexuális, mert szexelni nem szexelnék sehogy se férfival, de a petting az vonz) kétszer. Életemben háromszor voltam prostinál, egyszer csak orálra, ami ugyan jó volt, de nem ért meg annyit, amit fizettem érte és semmilyen kő nem esett le a szívemről.


Második alkalommal (férfiasan bevallom) át lettem szva. Mondta a "hölgy", hogy ne nyúljak oda, mert fáj, ne nyúljak ide, mert kellemetlen és aztán gyakorlatilag semmi nem történt semmi. Kicsit igaz ez a harmadikra is, amikor a lány egyszerűen nem úgy nézett ki, mint a képeken. Nem olyan alakja volt, az arca sem olyan volt, hagyján, hogy nem csókolt normálisan (holott külön fizettem érte), de nem tudom, hogy fekete benzont vagy mit szívott előtte, mert még az is kínszenvedés volt.


Egyszer volt tényleges szerencsém tinderen. Csak azért nem lett meg a lány, mert menstruált (nem akarta folytatni ettől függetlenül, ez van). Második alkalommal egy sráccal "voltam", de mondom ez csak petting. Mondtam is neki, hogy nekem így ez az első bármi férfival. Szerintem csalódott volt, hogy nem ment semmi tovább.


Utána Tinderen futottam össze egy ismerős sráccal és jó sokáig tartott, amíg összehoztuk és a barátnőjével hármasoztunk. És így vesztettem el a szüzességem 2022.03.17.-én.


Nagyon jó volt. Állandóan rájuk gondolok. Hatalmas kő esett le a szívemről, mert sz4rrá frusztráltam magam, de az életem ugyanolyan. Nem ezen áll vagy bukik a boldogság, teljesen máson kell dolgozni, és ha azok készek, lesznek nők is előbb-utóbb.


A prostikról meg annyit, hogy Hollandiában a TB a fogyatékosoknak havi egy alkalmat elvileg fizet. (Nem tudom ez igaz-e.) KB nekik kéne lenni a célközönségnek, meg hát lássuk be: borzalmas szolgáltatást adnak és nagyon ritka a jó nő.

2022. márc. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 Szerintem is fejben dől el. Én szinte sosem kezdeményeztem, és mégis mindig volt néhány csaj, amelyik rám akart mászni. Néha engedtem nekik. :D A tragikum a dologban, hogy akik tetszettek, és akiknél próbálkoztam, azok meg sikítva menekültek tőlem. Voltam évekig depressziós emiatt, aztán megint évekig úgy voltam vele, hogy szarok az egészbe. Így azért néhány évtized után összeállt a kép, hogy tulképp én nem is akarok most senkitől semmit, különben nem gáncsolnám el folyton önmagam. Aztán beletanultam egy kicsit a pszichológiába, ezotériába, ilyesmikre, és elkezdtem nyomozni az okok irányába néhány éve, és azóta folyamatosan hullanak a csontvázak a szekrényből...
2022. márc. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!