Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz, hogy a túlkoros szüzek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a túlkoros szüzek úgy is akarnak maradni?

Figyelt kérdés

20 év felettiekre gondolok, lányokra és fiúkra egyaránt. Ha nem akarnak így maradni, miért nem tesznek lépéseket (akár pszichológusi kezelés)?


Ha igaz, akkor minek játszák az áldozatot?



márc. 9. 12:14
1 2
 11/12 Senior Séf ***** válasza:
28%
Az ember mindig remekül tudott erényt kovácsolni a tehetetlenségből. Ha nem talál párt, még magának is bemeséli, hogy nem is akar, jó neki így.
márc. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
53%
Egyáltalán nem igaz. Én 22 vagyok és még mindig szűz vagyok, csókolózni sem csókolóztam még. Bevallom őszintén, hogy nagyon sokat szenvedek emiatt. Olyan sok szép lányt látok nap mint nap és fáj, hogy nem kaphatom meg őket. Nem akarok szűzen meghalni.
márc. 12. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!