Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnöm szerint nem tudom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnöm szerint nem tudom kielégíteni rendesen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

márc. 9. 17:29
1 2
 11/13 NTBS ***** válasza:

Beszélgetés vele. Tájékozódás a neten.

És akarat a változtatásra.

máj. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Tudd meg, hogy szokott-e önkielégítést végezni és tud-e magának orgazmust okozni. Ha erre a válasz igen, akkor azt kell megtudni, hogy mik azok az ingerek, amire ő fogékony, amivel el lehet juttatni a kielégüléshez. A női orgazmust ugyanis tanulni kell és ehhez elsősorban a nőnek a saját testét kell ismernie, különben nem tudja, hogy mit várjon.
máj. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Baromira érdekelhet, ha 2 hónap alatt nem voltál képes reagálni a válaszolóidnak.

Pedig tényleg segítő szándékú volt a legtöbb, ami itt ritka azért.


A másik, hogy tényleg ennyire nem figyelsz a nődre, és kételkedsz a szavában is?

Más legalább kiírja, hogy "Nem tudom a barátnőmet kielégíteni rendesen. Mit tegyek?"


Te meg előadod, hogy szerinte. Azaz úgy gondolod, biztos ki tudod, csak szerinte az kevés, végülis te érzed helyette...


Ezek után nem csodálkozom semmin.

máj. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!