Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a férfi a számba megy azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi a számba megy azt mindig illik lenyelni?

Figyelt kérdés

márc. 9. 20:48
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként mondom hogy nem elvárás, ha bemegy a szádba sokan automatikudan nyelik. Nekem az is jó ha a farokra visszamegy, vagy ha a cicire van kenve szóval nem elvárás nyelni


F/24

márc. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
95%
Én mindig lenyelem..L
márc. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
70%

#20 pedig te is valami látens lezbi lehetsz.

Normális nő kivánja mindenét egy férfinak

Bár az is igaz lehet te fogtál ki rosszat, mert nagyon sok pasinak jó ízű, vagyis nem rossz

márc. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
89%
20-as vagyok. 23:Teljes mértékben heteró nő vagyok, ettől még nem lesz senki leszbikus szerintem.. És nem azt írtam, hogy az ízével van bajom, hanem az állagával.. azért a kettő nem ugyanaz.. hidd el azzal nincs nálunk probléma, hogy mennyire kívánjuk a másiknak mindenét 😉
márc. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Illik.
márc. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Én lenyelem. Számomra az a természetes ha a számba élvez a párom. Ha oda élvez az nekem fura és tiszteletlen is lenne ha kiköpném. Meg ha már bele élvez az ízét érezni, egyszerűbb szerintem lenyelni olyankor már amúgy is.
márc. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!