Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A 30-as, 40-es korosztály...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30-as, 40-es korosztály tagja kb mennyi ismerkedés, hány találkozás után szoktak lefeküdni egymással?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy elég változó lehet, de általában mennyi idő kell hozzá, mi kell hozzá, mitől függ?

márc. 10. 14:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%

Leginkább csak a nőtől függ.

Olyannal nem randizok, akivel nem feküdnék le akár az első találkán, ha megvan a kémia személyesen is.

38/F

márc. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
8%
Házasságkötés után. Már aki tudja a rendet és igényes.
márc. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem lehet előre megmondani. Ahogy az imerkedés alakul.
márc. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%
4-5 alkalom.
márc. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
Munkahelyemen megismertem egy férjes asszonyt. 42 éves volt.kb 1 hétig beszélgettünk pár perceket a munkahelyen.Aztán egyszer elhívtam kávézni,és nálam kötöttünk ki,szeretkeztünk egy nagyot.A gyors megoldások híve vagyok,kevés az idő mindenre. Az élet meg elrepül.
márc. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

attól függ hányszor találkozunk milyen sűrűn mennyi időt töltünk együtt...hát meg a nőtől is függ.


nagyon változó van akivel 2. van akivel 10. alkalommal

márc. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem döntöm el előre, csak megadom az esélyt, és nem csak a nőtől függ, sok pasinak annyira kicsi a hite...
márc. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
38%
Igen! :)
márc. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
58%
Igen, házassagkötés után. Újra.
márc. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
38%
A hitet azt Afelé kell értelmezni, Aki a Szeretet Forrása, Teremtőd, mondom ezt mindenkinek.
márc. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!