Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire elfogadható 40+osan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elfogadható 40+osan a 25-40 és korosztályt belőni ismerkedéshez?

Figyelt kérdés

márc. 4. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
25 vagyok úgy mondom. De a 25 az már nem gyerek. El tudja ilyenkor az ember dönteni hogy beleférsz-e neki vagy sem. És attól hogy te ezt lövöd be, még senkinek se kötelező viszonozni. Szóval szerintem ez kettőn áll. Nyugodtan lődd be. Ha van rá kereslet legyetek boldogok. Ha nincs rá, akkor meg ez van.
márc. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan lődd be, mert biztos van akinek később belőheted élesben is.
márc. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon jó az a korosztály.

20-on évesen nekem is a 40+os jött be a legjobban.

márc. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem elég nagy intervallum, simán találsz valakit, akinek ez a favorit.
márc. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem remek döntés, ha egyikünk sem túlságosan infantilis, úgyhogy - az öteletdet ellopva - máris felírom ide az első keresést, íme:


Nevetni mindig KELL, csak azt fontos tudni, hogy min nevetünk.



Alapvetően intellektuális kommunikációra épülő kapcsolatot keresek, akivel, mint írtam, akár levelezni, de beszélgetni, sétálni, kirándulni, esetleg utazni is lehet.

Én: 42/180/100.


Korhatár: 18 év fölött csak annyi, mint 50 alatt: olvass - ne csak a sorok között, hanem igazán, találjuk közös témákat, de nem feltétlenül kell 100 %-ban megegyeznünk egymással.


Egy itteni levelet csak megér, hogy megpróbáljuk a kapcsolatot felvenni egymással. ;-)

ápr. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5

Szerintem jó. Szimpatikusnak tűnik :)

ápr. 9. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!