Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van nő, aki a férfi partnere...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van nő, aki a férfi partnere fanszőrzetétől függ, hogy csinál-e orált?

Figyelt kérdés
márc. 11. 21:36
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
Volt már olyan partnerem aki azt mondta, hogy nem lesz semmi ha nem borotválom le, de - szó szerint értve - csak beadta a derekát így is 😂
márc. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Gondolom igen, de bármi is a másik preferenciája, én nem állok ellen. Nekem ez nem lényeges, szóval lehet ahogy akarja
márc. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Nekem mindegy de ha nincs szór konnyeb
márc. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ha borotvált.
márc. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Be nem kapnám egy olyan pasinak akinek teljesen meg van hagyva a szőr. Ne legyen csupasz de legyen szépen rendben tartva.
márc. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A belem jön ki amikor a szőrszál a számba megy. Legalább trimmelje meg, de ne kunkorodjon.
márc. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jobban szeretik a nők a vágottat, borotváltat, de még nem halottam olyat, hogy a szőr miatt nem szopott, ha már ott volt az orra előtt.
márc. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szinte mindig természetes szőrzetem volt. Egyetlen csaj sem utasított vissza ezért, hogy ne szopjon le, pedig volt egy jópár.
márc. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hat én 6-ossal értek egyet. Csináltam már többször szőrösnek és nagyon undi volt. Szerintem neki is kellemetlen ha szedegetem a számból a szőrt. Szerintem gáz. Vágja rövidre, az nekem bőven megfelel. Egyébként már azt szoktam csinálni, hogy kb csak feléig szopom ha szőrös, vagy a kezemet a tövéhez teszem. Így nem megy a számba, de kevésbé élvezhető is.
márc. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9

Igen, azt sok csaj mondja, hogy mélytorkozni csak a kopasz csigáknak szokta, a szőröseket inkább csak nyalogatják és kézzel verik a szájukba.

márc. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!