Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek nimfomán vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nimfomán vagyok?

Figyelt kérdés
Már 8 éve élek párkapcsolatban. Van már kisgyerek is. Viszont nálunk nemhogy csökkent a szexuális vágy hanem nőtt. Régen is imádtam a szexet, de most meg gyakrabban kívánom. (Sajna mivel váltjuk egymást munkaidőben, ezért heti 3-4 alkalomnal több nem igen van) Most is egész hétvégen rá voltam kattanva, de csak reggeli kufircok lettek belőle. Nekem meg az nem elég. Tegnap este pedig fel is öltöztem szexibe. Aztán párom mondta, hogy úgy érzi beteg lesz, szóval el is aludt. Én meg persze tök csalódott voltam, de annyira nem ment ki a fejemből, hogy ma napközben 4x vagy 5x okoztam magamnak örömöt, amíg ő dolgozott. Kicsit úgy érzem ez már nem normális. Remélem nem vagyok beteg… 30L

márc. 11. 22:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
58%

Swingerben gondolkodtál?


Amúgy a leírás szexmániást takar. A nimfomán nő nem tud kielégülni, azért kefélne állandóan.

Szóval a 2 szó nem ugyanaz.

márc. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
58%
Harminc évesen, szerintem ez teljesen normális.. Mondjuk, ha a párod beteg is lesz, csak izgathatna kézzel nem?f
márc. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Hát nem mondom, hogy nem gondolkodtam még rajta.

Viszont ismeretlenek előtt eléggé szégyenlős vagyok.

márc. 11. 22:08
 4/26 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem. Max akkor lennél az, ha mindegy lenne kivel mikor hol és nem tudnál senkinek sem nemet mondani.
márc. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
72%
Én együtt érzek a kérdezővel, és továbbra is azt nem értem, hogy miért nem lehet az ember párjának a kedvére tenni.
márc. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Igazából most itt nem a páromat szeretném leszólni. Azért nagyrészt ő a kedvemre tesz ilyen dolgokban. Most viszont lázas beteg volt. Csak mikor már kb csöpögök,akkor nehéz lenyugtatni és tényleg tök rosszkor jött ez. Na, de a lényeg,hogy ma a kis kielégüléseim után úgy éreztem, hogy ez már tényleg túlzás és nem teljesen érzem magam normálisnak. Kisgyerekes anya barátnőim kb havonta 1-2x szexelnek es jól elvannak ezzel. Én meg kb szégyellem, hogy én viszont igénylem és nem is csak a reszelgetést, hanem, hogy igazán jól meg legyek dugva.
márc. 11. 22:29
 7/26 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező, szerintem ne szégyelld ezt, mert nincs mit, vannak vágyaid, és meg is fogalmazod őket. Sajnos nem egy olyan nővel voltam kapcsolatban is, akik nem tudták mit akarnak, és sajnos pár egy idő után a szexet olyan házifeladatnak tekintette, és mondanom sem kell, ezzel agyoncsapta az egészet.
márc. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
92%

NEM vagy nimfomán csak szimplán magas a libidód - a párod meg kösse fel a nadrágját :)

A nimfomániásnak van három tulajdonsága... bárhol, bármikor és... - na 3. az ami sokaknak már nem lenne szimpi 😂 Megállás nélkül folyamatosan hajtja az újabb és újabb kalandokat, soha semmi nem elég.

márc. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
92%
Ja és szexfüggő SEM vagy! Szexfüggő az akinek a hétköznapi életvitelét, mindennapi dolgai ellátását is akadályozza a féktelen szexuális vágy, azt mindennek elébe helyezi, kockázatos kalandokba vág bele "mert kellllll". Ez nem a napi 4-5x maszturbációnál kezdődik hanem 15-nél.
márc. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez még belefér. Esetleg keress valami hobbit magadnak, ami leköt. A barátodat meg értsd meg, lázas betegen neked sem lenne kedved szexelni. 37/F
márc. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!