Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek nimfomán vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nimfomán vagyok?

Figyelt kérdés
Már 8 éve élek párkapcsolatban. Van már kisgyerek is. Viszont nálunk nemhogy csökkent a szexuális vágy hanem nőtt. Régen is imádtam a szexet, de most meg gyakrabban kívánom. (Sajna mivel váltjuk egymást munkaidőben, ezért heti 3-4 alkalomnal több nem igen van) Most is egész hétvégen rá voltam kattanva, de csak reggeli kufircok lettek belőle. Nekem meg az nem elég. Tegnap este pedig fel is öltöztem szexibe. Aztán párom mondta, hogy úgy érzi beteg lesz, szóval el is aludt. Én meg persze tök csalódott voltam, de annyira nem ment ki a fejemből, hogy ma napközben 4x vagy 5x okoztam magamnak örömöt, amíg ő dolgozott. Kicsit úgy érzem ez már nem normális. Remélem nem vagyok beteg… 30L

márc. 11. 22:00
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Heti 4-5 alkalom csak frisseknél van , 8 év után elégedett lehetsz .
márc. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
#21 az inkább egy hétvége
márc. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 mikeXxX ***** válasza:
16# Bármennyire is közhelyesnek hangzik a válaszom de ezek nekem nem is maradtak barátnők azèrt ha nem is mondom hogy mindennapos legyen a szex de az èvi egy olyan lenne számomra mintha nem is lenne szex azèrt nagyjából legyen azonos kèt ember libidója mert èn ennyit nem tudnèk várni 1 nőre sem mèg akkor sem ha álmaim nője lenne minden más tèren mert a jó szex is nagyon fotos egy kapcsolatban. Eddig 2,5 hónap volt a csúcs bár azt is feleslegesen 🤦! 44f
márc. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat. Tök jókat írtatok. Meg is nyugodtam. És belegondolva tényleg ez kéne legyen a normális, vagy legalább valami hasonló.

Tényleg sajnálom azokat a pasikat, akiknek a párjuk nem igényel szinte semmi szexet. Viszont a nők védelmében mondom, hogy sokszor a férfiak nem úgy közelednek ahogy kéne. Sok nő szereti érezni, hogy odafigyelnek rá. És egy szülés után ez hatványozottan igaz. Bár én szeretem a szexet, akkor is igényeltem, de sokkal másabb volt a helyzet. Gátlásos voltam, kövérnek éreztem magam és kellett jó pár hónap, hogy megbarátkozzam magammal és felszabaduljak. Egy nőnek szexinek kell éreznie magát a jó szexhez.

Szóval férfiak, dicsérjétek a párotokat és éreztessetek vele, hogy szeretitek és kívánjátok őket!

márc. 12. 19:43
 25/26 anonim ***** válasza:

#23 Még az az évi 1 sincs sajnos.

Kb. 7 éve nincs szex.


Egyébként te csinálod jól.

16 os voltam

márc. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Huu hát nem tudom hogy bírod… bocs ha indiszkrét vagyok, de nem csaltad meg ez idő alatt soha?

Beszéltetek róla miért nem akarja egyáltalán? Másféle örömszerzés sincs egyáltalán?

márc. 13. 18:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!