Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek nimfomán vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nimfomán vagyok?

Figyelt kérdés
Már 8 éve élek párkapcsolatban. Van már kisgyerek is. Viszont nálunk nemhogy csökkent a szexuális vágy hanem nőtt. Régen is imádtam a szexet, de most meg gyakrabban kívánom. (Sajna mivel váltjuk egymást munkaidőben, ezért heti 3-4 alkalomnal több nem igen van) Most is egész hétvégen rá voltam kattanva, de csak reggeli kufircok lettek belőle. Nekem meg az nem elég. Tegnap este pedig fel is öltöztem szexibe. Aztán párom mondta, hogy úgy érzi beteg lesz, szóval el is aludt. Én meg persze tök csalódott voltam, de annyira nem ment ki a fejemből, hogy ma napközben 4x vagy 5x okoztam magamnak örömöt, amíg ő dolgozott. Kicsit úgy érzem ez már nem normális. Remélem nem vagyok beteg… 30L

márc. 11. 22:00
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális mennyiség amit kíván a tested, elméd,mindened.
márc. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
63%

Nem irtad, a párod hány éves. Ez nem nimfománia, hanem, ahogy írtad, nem vagy rendesen megdugva. Hidd el, a barátnőidnél meg a férjek kaparják a falat.

Vagy meg tudod beszélni a pároddal, vagy nem. Sorry, kétesélyes, úgy tünik, a libidótok nem egyforma.

márc. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
nem, természetes. én is most ilyen állapotokban vagyok ugyanígy 30L, majd csökkeni fog
márc. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 mikeXxX ***** válasza:
62%
Semmi extra nincs ebben magasabb a libidód mint a párodnak ettől mèg nem vagy nimfomániás sajnos èn is olyan nőkbe akadok bele sokszor akiknek szintèn elèg a havi 1-2 ès nem a napi 1-2 de ettől mèg nem hinném hogy nimfomániás lennèk ! 44f
márc. 12. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagy beteg, egészséges vagy magas libidóval.

Én szívesen segítek neked nyalással és ujjazással, amit nem tartok megcsalásnak.

márc. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Teljesen normális! Főleg ebben a korban. Bár csak nekem lett volna ilyen szerencsém mint a párodnak.


#14 Akkor Te még szerencsés is vagy. Az én barátnőmnek az évi 1 is sok lenne. :(

márc. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Nem egyformák a nők, ez így van jól, ez amit te érzel még teljesen normális.
márc. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Szerencsés a párod! Innen üzenem neki! Tüzes kis szukája van! Tudnálak imádni! ;)
márc. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Én ismerek nimfomániás lányt, az ezerszer durvább.

Volt hogy egy random cigány srác megdugta egy játszótéren(este).

Szimplán szeretsz szexelni

márc. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Nincs semmi bajod
márc. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!