Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30-as, 40-es, 50-es nők, ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as, 40-es, 50-es nők, ti lefeküdnétek egy 20-as évei elején járó fiúval?

Figyelt kérdés
márc. 12. 02:26
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
6# Nekem meg pont az tetszik. 😄
ápr. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
75%
Nem, nem elég férfiasak. 30-as elején már talán. 44N
ápr. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
65%
Volt már részem benne.Az egyik a 3 ból cuki kisfiú volt bár 23 éves volt, de egyáltalán nem volt nagy farka😔
ápr. 30. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
#8, #10: ne mondjátok már hogy a méret a kortól függ :D
ápr. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nem. Harmincas évei elején járó férfivel igen.
ápr. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
50%
#14 Pedig igen. Mármint nem úgy, hogy idővel összemegy, hanem , hogy 30 éve kisebb volt az átlag, mint most. Ahogy a mai 25 év alattiak hirtelen megnőttek úgy a péniszük is nőt, ahogy a nők is nőiesebbek és lehetne még sorolni.
ápr. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

#16: ez kamu. Tudsz linkelni hiteles forrást?

Ne mondd már hogy 30 év alatt ennyit hat az evolúció.

ápr. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
#17 Nyisd ki a szemed az utcán. Hány melák fiatal van?
ápr. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
18: Érdekes, az én fiatalkoromban (80-as évek) is ezt mondták :)
ápr. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
50%

#19 Mert akkor is igaz volt? 😃 Folyamatosan jobban él az emberiség. Gondolj bele az 50-es években hanyszor ettek húst, zöldséget, gyümölcsöt egy átlag ember. És most hányszor. Vitaminok stb. Újabban azért lendülhetett fel ennyire, mert az állatokat növekedés serkentőkkel etetik, mi meg a húst esszük.


Vagy te nem értesz azzal egyett, hogy magasabbak a mai tinik, 20 évesek? Nemrég egyik magyar reddit fórumon is volt ez kérdés, több száz kommentelő közül kb mindenki egyetértett. De láttam már ezt külföldi subon is. Ott is ugyanez. Az, hogy ez kihatással van a peniszre is, az lehet kérdéses. De szerintem egyértelmű.

ápr. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!