Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik után gondolnád inkább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik után gondolnád inkább azt, hogy jó pasi/nő vagy?

Figyelt kérdés

Ha nem csak szavaztok, hanem pár mondatban kifejtitek, hogy adott esetek után mit gondolnátok azt is szívesen olvasnám.


A kérdés onnan jön, hogy egy hölgy ismerősöm irigykedett egy másik nő fenekére és valahogy ezt objektívebb, hihetőbb véleménynek éreztem, mint amikor én konstatáltam, hogy jó a feneke, mert én nála lényegesen gyengébben eleresztett nőkre is szívesen csorgatom a nyálam, így a véleményem se érne túl sokat.



márc. 13. 15:43
A kérdező szavazást indított:
Ha egy azonos nemű személy dicsérne, aki semmit se akar nálad elérni.
Ha egy ellenkező nemű dicsérne, aki lehet csak szexelni akarna veled.
22 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolom magam jónak, bár ennek ellénere megkaptam tegnap is például, hogy helyes a pofám, de azonos nemű személytől inkább arra gondolnék, hogy csak vigasztalni akarna.
márc. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Lányként mondom, szerintem sokkal többet jelent ha egy másik lány dicsér. Szarul hangzik, de a pasiknak kb mindegy, ha nagyjából vállalhatóan nézel ki akkor már megdugnának.
márc. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Dehogy

A nők kva féltékenyek egymásra


Az igazán gyönyörű nőt meg agyondicsérik a férfiak és nem csak azért mert meg akarják őket dugni

márc. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha részegen mondják. 😅


Józan embertől bele lehet ebbe gondolni sokmindent. Mindkét nemnél szoktam neki örülni.

Férfiaknál szoktam azt is gondolni hogy őszinték. Meg azt is hogy "jó, oké vagyok. Már nem annyira gáz." Meg simán örülni is szoktam.

Nőknél is szoktam örülni. Meg néha azt is gondolni hogy vígasztalni akar. (Magamból kíndulva, én őszintén szoktam gondolni, ha valakire azt mondom hogy szép, vagy csinos. Nagymamám viszont nagyon kétszinű volt ilyen téren szóval, na...)


Viszont van olyan barátnőm, aki részegen a nyakamba esett, hogy milyen szép vagyok és hogy szeret. (Barátilag) Meg egyik barátnőm férje (aki mindig kedves, udvarias, normális), kissé felöntött a garatra és mondta a páromnak meg egy közös barátunknak hogy tök jó nő vagyok. Mint afféle információ, semmi egyéb.


Én tudom magamról hogy nem vagyok sem szép, sem sovány. Okos sem. De azért annyira nem gáz a kinézetem. A kedvességemmel meg a mosolygásommal kombinálva viszont ezek szerint kellemes személyiség lehetek. 😅

márc. 14. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elnézést kérdező, remélem nem baj, pasiként írok, és nem tudok szavazni, mert én egy harmadik kategóriát , vagy is másfelet hoznék be, akkor tartanám magam jó pasinak, ha egy olyan ellenkező nemű mondana valakinek rólam pozitív dolgot, aki nem feltétlenül csak szexelni akar. Vagy ha mondjuk társaságban szintén pasik nem mondanak rólam semmit, mert én sem szoktam mást dícsérni, de ha visszajutna hozzám, hogy ez vagy az mennyire gáz bennem, na akkor elgondolkoznék.
márc. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!