Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen gyakorisággal kívánod...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakorisággal kívánod a szexet a kapcsolatodban, és milyen gyakran tudod ezt élvezni is valójában?

Figyelt kérdés

márc. 15. 09:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Heti 3 nap ekkor mindig is van szex ma reggel volt már de esete is lesz meg a hétvégén is :)
márc. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Minden nap szükségem van szexre. Van hogy többször is.

Szerencsére meg is kapom :)

márc. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Általában napi egy vagy kettő az igényem és ez meg is valósul.
márc. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, nem emlékszem mert már 4 éve nem volt párkapcsolatom.


De azért egy dolgot mondanék, ami szerintem fontos:

Az hogy milyen gyakran kívánod nem ugyan azt jelenti, hogy milyen gyakran van hozzá kedved az adott illetővel. Az én exem kizsarolta a faszt. Volt hogy addig nem hagyott aludni, pedig hulla fáradt voltam munka és egyetem után.


Kezdeményezni persze nem volt képes soha rendesen. Azt hitte a bejelentés/panaszkodás kezdeményezés. Éretlen kis tökfej volt a csaj, és biztos hogy még most is az. De nagyon szerettem, emiatt sokáig voltunk együtt. Túl sokáig...

márc. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap
márc. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap igenyelném de sajnos nincs rá lehetőség.
márc. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Változó. Ha minden rendben van velem lelkileg, fizikailag és a kapcsolatban is, akkor naponta többször kívánom és meg is van.

Ha bárhol megbillen az egyensúly, akkor nem kívánom vagy nem megoldható. Pl. az elmúlt hónapokban volt egy komoly sérülésem, hiába kívántam volna, nem lehetett. Máskor a hétköznapi problémák uralkodnak el. Ezekben az időszakokban nyilván kevesebb a szex, vagy van olyan, hogy akár 7-10 napig nincs egyáltalán, de aztán ahogy rendeződnek a dolgaink, vissza tud térni a naponta, vagy akár naponta többszöri együttlét.

márc. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából 2 naponta igényelném. A párom ennél kicsit ritkábban. Van amikor gyakrabban van, van mikor ritkábban. Így sem rossz, mert nagyobb kihagyás után jobb az élmény is, de ha úgy van akkor maszturbálok is :D 27F
márc. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%

Heti 1x, de 3 vagy 4 hetente van 1x.


N+29

márc. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Napi 2-3x.


Sajnos mi nem élünk együtt és vannak helyzetek amikor nem tudunk együtt lenni. 🥹😥 (Párom rokonai ott vannak, vagy kisgyerekek, stb.)


De most is már a témáról álmodtam.. 😥😅


24/N

márc. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!