Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amelyik pasi le tudja magát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyik pasi le tudja magát cuppantani, annak nem érdemes csajt keresni?

Figyelt kérdés
Ez különleges tehetség. Aki megvan áldva ilyen tehetséggel szerintem annak felesleges a nő.

márc. 15. 15:29
A kérdező szavazást indított:
Annak feleeleges
Annak is megéri
22 szavazat
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
90%

Megéri, nyugi.


Egy wiser.

márc. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 mantis religiosa ***** válasza:
83%
Mint a kézimunkánál is, jobb, ha egy lány csinálja. Ha nincs más, akkor viszont jobb, mint a semmi. 🤩
márc. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Így van 😂
márc. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Én mindig is párkapcsolatban képzeltem el az életem , most így élek és egyenlőre nem bánom .
márc. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Tudod ez pont olyan, hogy minden fiú kitudja verni magànak, mégis teljesen más, ha egy csaj veri ki. És még ott sem mindegy, hogy néz ki a csaj.
márc. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Fogjál vissza,


Simán figyelj egy simogatásra.


Ha simogatod a combodat van ugyanolyan jó mintha más csinálná?


Na ugye hogy közel sem

márc. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Furfangos Frigyes ***** válasza:
66%
Látszik, hogy eddig csak a jobb kezeddel volt dolgod kispajtás. Csak így tovább, a nőket meg hagyd meg nekünk férfiaknak! 🤩
márc. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
létezik ilyen?
márc. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Azzal egyetértek, hogy valóban különleges tehetség, mert egyszerre kell átlagon felüli hajlékonyság és átlagon felüli méret hozzá. :)


De még ha ezek mindegyike meg is van, nem nehéz belátni, hogy egészen más, amikor egy lány csinálja neked. Egyrészt a tudat, másrészt az érzés, sokkal jobban be tudja kapni, intenzívebben tudja szopni stb. ;)

márc. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én le tudom magam szopni, imádom is csinálni, és mégis van barátnőm. A kettő nem zárja ki egymást. Attól hogy van barátnőm, még ugyanúgy le szoktam magam szopni, mintha nem lenne. Ő is le szokott szopni, és nagyon jól csinálja. Néha magamat szopom le, néha meg ő szop le, mikor milyen kedvünk van. Viszont szexelni egyedül nem lehet, csak barátnővel.
ápr. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!