Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mire figyeljek oda, ha én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire figyeljek oda, ha én fogom elvenni egy fiú szüzességét?

Figyelt kérdés

Nyilván megértő leszek ha hamar elmegy, meg ilyesmi, de valami speciális dolgora érdemes figyelnem még?

Eddig csak tapasztaltabb fiúkkal voltam mint én ezért kicsit új helyzet lesz nekem.


márc. 15. 15:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
szerintem semmi extra, ahogy írtad, légy megértő, ha nem áll fel neki, vagy 3 lökés után eldurran, de am más szerintem semmi
márc. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Tanítsd eg neki mi az az előjáték, hogy élvezze a testi örömöket. Hogy ne legyen önző, és találja meg a balanszot az előjátékban, és az egész aktus során.
márc. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
előjátéknak beilló dolgok már voltak vele, csak konkértan "az" nem volt még
márc. 15. 16:04
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Nedves legyél és odaadó 😂
márc. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Legyél türelmes, megértő és ahogy elöttem is írták!
márc. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
30%
Új kapcsolat, vagy "baráti" dolog? :D
márc. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
22%
Leszoptad már? Ott gyorsan durrant? Mekkora neki?
márc. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%

natyon figyejj oda mert előbb eldurran mint gondolnád,meglehet odateszi a szőr közé /ha van/s le is "köpi" miközben berakja...

én így jártam az elsőnél aztán javítottam... :D

márc. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Semmi ne pazarold a dràga időd egy ilyen amatőrre keres fel engem aki már rutinos ebben garantáltan nem ér csalódás.

Béla 23,4 cm

márc. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes tanácsokat, nem ez volt életem aktusa, de nem volt rossz sem :)
márc. 17. 11:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!