Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy férfinak nagyon kicsi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfinak nagyon kicsi a mérete vagy gyorstüzelő, akkor olyan nőt keressen párnak akinek nincs hüvelyi orgazmusa?

Figyelt kérdés
márc. 16. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyat keressen, akinek elég, ha másképpen is ki tudják elégíteni. Voltam ilyen emberrel együtt, szerintem szörnyű. Fél perctől max 2 percig ment a dolog. Tök feleslegesnek éreztem az egészet.
márc. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vannak gyorstüzelő hölgyek is, talán összeillenek
márc. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, összeillőt kell keresni.

Vagy esetleg vannak orgazmusképtelen nők, abba lehet üríteni, mert egy idő után a csajnak amúgy is kellemetlen a hosszú reszelés, jobban örülnek, ha fél perc alatt vége van az egésznek! Csak hát na, az olyan is sajnos.

márc. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
a hüvelyi orgazmust át nem élő hölgyek is szokták kedvelni a kiadós aktust
márc. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Elég kevés az ilyen orgazmusképtelen nő.

Mundjuk az biztos, hogy olyan nő aki sokára tud csak elmenni, az ne jöjjön össze egy gyorstüzelővel

márc. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

S azt hogy keresed, ismerkedsz, beszélgetsz, csók-tipitapi majd rákérdezel, ugye neked nincs hüvelyi orgazmusod? 😂

Tanulj meg inkább dugni öcsisajt.

márc. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Olyan csajt, aki eltud menni szintén gyorsan. Én sem gondoltam, hogy lesz szerencsém ilyet találni, de lett. Nálam néha az 5 perc is kihívás volt, de nagyon ritkán bírom 10 percig, azt is szünetekkel. Viszont a barátnőm eltud menni 5 perc alatt hüvely által, szinte mindig elélvez ő is, hamarabb, mint én. Nemhiába vagyunk együtt évek óta.
márc. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van kezed is és nyelved is...
márc. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!