Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Évek óta gyorstüzelő a pasim,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évek óta gyorstüzelő a pasim, nem tud kielégíteni, szakítás a megoldás?

Figyelt kérdés

Sokszor próbál utána maszatolni ujjazással nyalással, de nagyon hiányzik a rendes szex, ráadásul én a kemény szexet szeretem, ő meg ezekben is finomkodik. Ezek az 1-2 perces menetek nem elégítenek ki. Én már minden lehetséges opciót megpróbáltam javasolni, bevetni (orvos, sok beszélgetés, szexshop, terápia, fehérneműk, alkohol, nyitott kapcsolat felajánlása, gyógyszerek) de semmi, külső segítséget pedig még meg sem próbált kérni a próbálkozásaim ellenére se. Nagyon gátlásos lett, pedig a kapcsolatunk elején jókat szexeltünk. (Huszonévesek vagyunk).


Szeretem őt nagyon, minden más szép a kapcsolatunkban, de már 2 éve ez megy, tele vagyok vágyakkal már, nagyon szeretnék egy jót k.félni végre, az összes jó pasira rávetném már magam akit ismerek (természetesen nem fogom megcsalni). 😢 mit csináljak?



2021. szept. 2. 10:19
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
98%
Ha már minden módszert kimerítettetek, türelmes, megértő voltál, ultimátumot is adtál de nincs változás, sem fejlődés... hát ja, akkor eldöntöd hogy így akarsz-e leélni még 30-40 évet ami az aktív szexuális életedből hátra van és beéred-e ha csak ennyit ad az élet.
2021. szept. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
68%

Persze, hogy gátlásos lett, amikor folyamatosan azt kapja tőled, hogy nem jó az ágyban... Bíztatni kéne, nem letörni.

Amit próbálhattok: vastagabb óvszer, megszakítás mielőtt elmegy, elszorításos technika.

2021. szept. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
89%

Az én férjem is ilyen volt. Csak ő ráadásul máshogy meg sem próbált kielégíteni. Se előjáték se semmi

Én többször megcsaltam mára már elválunk és van más aki kielégít.

2021. szept. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:
Ja, és "egypatronos" a pasi.
2021. szept. 2. 10:23
 5/49 A kérdező kommentje:
#2-es fél év után kezdtem el neki nagyon finoman jelezni hogy kéne valamit változtatni. Mindig rengeteg türelemmel és odaadással, szeretettel beszéltem erről vele.
2021. szept. 2. 10:25
 6/49 anonim ***** válasza:
98%
Hagyd ott ha már semmi nem segít. Én 20 évig voltam benne nem kívánom senkinek.
2021. szept. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
98%
Mi megbeszélni sem tudtuk. Nem foglalkozott vele hogy nekem mi a bajom. 6. Voltam
2021. szept. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
91%
Ha ennyire nem igyekszik, akkor szerintem is felejtős, majd találsz olyat, akinek fontosak a te igényeid is.
2021. szept. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
98%
Valahol azt olvastam, hogy ha ilyenné válik a pasi, akkor tudat alatt a szexet kerüli és emiatt alakul ki a gyorstüzelés, hisz így minél előbb letudhatja. Az a baj, hogy ehhez minimum pszichológus kéne, de inkább valami komolyabb szakember. De ha ő nem hajlandó megnyílni, beszélni a témáról, megoldást keresni, az azt jelenti hogy nem vagy neki fontos. Akkor meg érdemes elgondolkozni, hogy mennyi időt akarsz még olyan emberre pazarolni, akinek nem számítasz, aki nem fél attól, hogy elveszít
2021. szept. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:
Egyébként ha nagyon berúgunk mindketten, akkor néha megy neki.
2021. szept. 2. 10:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!