Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Házasságban élő nők, miért és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban élő nők, miért és hogyan csaltátok meg a férjeteket?

Figyelt kérdés

Mi volt a gond amiért így döntöttetek?

Még most is tart valakivel a viszony vagy csak egyszeri volt, esetleg mindig másik szerető van?



márc. 18. 05:15
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
27%
Ne privátozzatok! Leírom ide 14cm hosszú és 3,5cm vastag,együtt mértük le neki. Viszont akikkel lefeküdtem azok közül is csak egynek volt jó mérete a többi kb ugyan ekkora mint a férjemé ezért is gyűlt össze ennyi megcsalás.
márc. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
89%
Kicsit kamunak tűnik ez a forokméretes :D
márc. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
35%
Ha kamunak gondolsz engem,akkor vegyél elő egy vonalzót és mérd meg a farkad, aztán rájössz hogy nem vagyok kamu!
márc. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy korábban is írták, kevés szex, eltűnő intimitás, miután gyerekünk lett.


Amikor találkoztam valakivel, akin azt éreztem, hogy igazán vágyik rám, nőnek tekint, akar engem, akkor kis udvarlás után odaadtam magam neki. Több hónapig tartott vele a viszony, de már vége

márc. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
70%

9-es!

Mint mar irtak tobben, nagy csardaban nehez am muzsikalni!

Neked meg az van!

:-)

márc. 20. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
17 es miert mert oszinte volt? en kb 10 ferfivel csaltam meg a hazassagunk elejen. aztan valtozas tortent, mindent elmondtam neki , o meg megbocsajtott mindenert. elkoltoztunk a kornyekrol es azota az eltelt 17 ev alatt senkim se volt rajta kivul es nem is lesz. a problemat a rengeteg veszekedes a rokonok anyos stb furkalasa okozta. en nagyon fiatal voltam (20 eves)azt gondoltam igy karpotolom magam a sok sirasert veszekedesert. Ostobasag volt es tul sok oromom se szarmazott belole. elmentunk parterapiara is az is sokat segitett. ma mar el se hiszem hogy az a no is en voltam.de nem itelek el senkit, mert mindenki maga tudja mit el at a zart ajtok mogott.
ápr. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
31%

#18

Persze hogy megbocsátott, gondolom ürítésre neki is jó lehetsz...

Én 10 pasi után a közelembe nem enhednélek többé, nem még megbocsátani🤣🤣🤣

ápr. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

#9 #11


"Azért mert ilyen vagyok ha szimpi egy pasi akkor simán lefekszem vele"


"csak egynek volt jó mérete a többi kb ugyan ekkora mint a férjemé ezért is gyűlt össze ennyi megcsalás#

ápr. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
gondolod hogy velem maradt volna 17 eve is csak az "urites" miatt? buta vagy es korlatolt. Szeret engem es meg csak azt se lehet mondani hogy a gyerek miatt van velem mert nincs gyerekunk es nem is lesz.Nem, nem azert mert keptelen voltam szulni hanem azert mert egyikunk se akart soha gyereket.
ápr. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
63%

#19


Ha még büszke is vagy rá, hogy szeret téged, akkor tényleg egy igazi lotyó lehetsz.

Fűvel-fával félreb.szol, de azt kihangsúlyozod, hogy szeret téged.

És én vagyok buta, korlátolt. Jár a keksz.

Remélem egyszer kiderül, hogy mennyi ismerősével, rokonával megb.szattad magad, majd akkor rájön, milyen egy ócska cafkát szeret.

ápr. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!