Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Házasságban élő nők, miért és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban élő nők, miért és hogyan csaltátok meg a férjeteket?

Figyelt kérdés

Mi volt a gond amiért így döntöttetek?

Még most is tart valakivel a viszony vagy csak egyszeri volt, esetleg mindig másik szerető van?



márc. 18. 05:15
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%

A miértre a válasz, mert hiányzott az intimitás.

Pár alkalom volt, de ugyan azzal a pasival.

márc. 18. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon hasonlóan mint az 1es válaszoló.

Kevés szex, sokadszori megbeszélés után is.

Pár alkalom ugyanazzal a szeretővel, de nem lesz másik mert ez a dolog nem megoldás semmire.

márc. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
66%
#2 De ez nyilván csak megcsalás után jutott eszedbe.
márc. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
57%
Nem csaltam meg.
márc. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
70%
A tudtával szexelek másokkal, úgyhogy nem tekintjük megcsalásnak. 👍
márc. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
80%
Nem értem egyébként, hogy miért pontozzák le azt, aki nem csalja meg a férjét? Ennyire ördögtől való dolog lett már a hűség?
márc. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
70%
Mert nálunk a férfi-nő szerep megszűnt. Együtt élünk, tesszük a dolgunkat, békében és szeretetben, de a minden más 10+ év után eltűnt. A szeretőm pedig igazi férfi és látja bennem a nőt és meg is tesz értem mindent abban a nagyon ritka, nagyon rövid időben amikor együtt tudunk lenni. De én is érte.
márc. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
70%
Megcsalni nem, mert közösen megbeszéltük, hogy mi férhet bele szexuálisan.
márc. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
38%
Azért mert ilyen vagyok ha szimpi egy pasi akkor simán lefekszem vele,sokkal csaltam már meg (az öccsével,2 barátjával,1 haverjával,a komámmal,az egyik barátnőm férjével meg ezzel a barátnőmmel is de a férjeink nem tudják,2 kollégámmal más más munkahelyen,meg kb 5-6 pasival szórakozóhelyen de nem egy éjszaka.) sose fogja megtudni tőlem,ha mástól tudja meg akkor majd letagadom,őt szeretem,imádom, de a farok mérete miatt nem tud kielégíteni,az előjáték csodás vele de nem érzem amikor bennem van
márc. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

9: de akkor miért nem beszélted meg vele anno, hogy szeretnél 1-1x plusz pasit a méret miatt? Miért kell szerencsétlent teljesen hülyére venni? Vagy legalább miért nem tudtad kihagyni a közeli ismerősöket?

Szereted, közben a saját testvérével is megcsalod? Érdekes nálad a szeretet.

márc. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!