Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Házasságban élő nők, miért és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban élő nők, miért és hogyan csaltátok meg a férjeteket?

Figyelt kérdés

Mi volt a gond amiért így döntöttetek?

Még most is tart valakivel a viszony vagy csak egyszeri volt, esetleg mindig másik szerető van?



márc. 18. 05:15
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

#20

Te összekeversz két különböző válaszolót. 😁 😂 🤣

ápr. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

#21

Igazad van🤣🤣🤣

De a véleményem ugyanaz

ápr. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
57%

20 as nak

Mar reges regen kiderult, amikor elmeseltem neki MINDENT AMIT CSINALTAM. azota nincs semmifele titokes ennek ellenere egyutt vagyunk a tortentek utan is 17 evvel, es nem hagyna el, sot meg sem csalna senkivel. Igen, buszke vagyok ra hogy minden megprobaltatas es az en hibambol tortent rossz dolog ellenere sikerult rendbe tenni a kapcsolatunkat es ujra tudtuk formalni az eletunket. Az ilyen dologra csak buszke lehet egy par mindket fele. az egyik azert mert kepes volt megbocsajtani a masik mert kepes volt megvaltozni es oszintenek lenni. te egy olyan ember vagy aki erre nem kepes ugyhogy fogalmad se lehet az ilyen szerelem fokarol. nagyon sok no csak almodozhat arrol hogy egy ferfi ilyen szerelemmel ragaszkodjon hozza. es nekem megadatott amiert halas vagyok neki es a sorsnak egyarant.

ápr. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
75%

#23

De gondolom ha a faszid b.szna félre pár évig, elgondolkodnál a szerelmed magas fokán...

Ha a nő csinálja, az rendben van, ha a pasi, akkor egy féreg.

ápr. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
54%
tevedsz 24 es . en legalabbis ugyanugy megbocsajtanek neki ahogyan o tette velem. Nalam a valashoz egeszen mas indokokra lenne szukseg (es nala is) mint a sexualis kaland. Ja es szerintem teljesen mindegy ki a csalo fel a merleg ugyanolyan akar ferfi akar no az illeto. a lenyeg pedig hogy mindenkinek sajat joga es meggyozodese hogy mikent kezeli a csalas tenyet.Az hogy errol masoknak mi a velemenye az en szamomra legalabbis nem oszt es nem szoroz, mert AZ EN ELETEMROL VAN SZO.
ápr. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
45%

#25

Kb 10 férfival csaltad meg...

Azért ez kicsit több, mint "szexuális kaland"...

De felőlem azt csinálsz amit akarsz🤣🤣🤣 Örülj hogy találtál egy ekkora balekot

ápr. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
meg szerencse hogy nem a te velemenyed szamit a mi kapcsolatunkban. nincs tobb mondanivalom szamodra a temaban.
ápr. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
50%

Persze hogy nincs momdanivalód, mert tudod hogy igazam van.

Egy igazi férfi elzavart volna a halál f.szára ha 10 pasival megcsalod. Te kifogtál egy verebet, mellette tudsz néha másokkal is k.félgetni. Arany életed van🤣🤣🤣

ápr. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!