Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A tágítás és a fájdalom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tágítás és a fájdalom igénylése normális?

Figyelt kérdés

Meg kaptam már hogy nem vagyok normális mert kicsit furább dolgot szeretek a szexben mint mások.

Igénylem hogy tágítás közben fájdalmat okozzanak.

Szerintetek sem normális dolog ez ?



márc. 18. 09:40
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek
márc. 18. 12:54
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Szívesen! És csak bátran, élvezd az életet, a szexet és csináld amit szeretsz! :)
márc. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Teljesen normális és sok pasit izgat, pl engem is. Az más kérdés hogy ilyenkor először kell farokkal dugni és utána öklözni, vagy puncit tágítani és popsiba csinálni utána. Ha már nagyon ki van tágulva akkor a pasi nem érez semmit.
márc. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 gabor49 ***** válasza:
igen ha élvezed normális 50/f
márc. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Engem pasi létemre tökre izgatott, amikor a partnerem tágítottam. Ezen a téren összeillettünk. Ritka az ilyen nő. 😔
máj. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!