Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, csajok, hölgyek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, csajok, hölgyek egymás után hány orgazmust lehet kihozni belőletek?

Figyelt kérdés
márc. 19. 05:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
52%

Az 1-2 a legmegszokottabb.

De megy 6 is..

márc. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
66%
Jézusom. Én nőként egy után olyan hiperérzékeny vagyok hogy igazából kellemetlen ha hozzá érnek megint. Szóval alkalmanként 1.
márc. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
69%

Én meg nőként van hogy 1től nagyon nem nyugszom le🤷 és pont azt szeretem ha utána még van akció.

Különbözőek vagyunk.

márc. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
17%
#12 ezzel én is így voltam. Aztán egyszer masztival sikerült túllendülni azon a ponton. Majd szex alkalmával is. Nem állítom, hogy ez mindenkinél működik. Ráadásul én szeretek picit kínlódni közben…
márc. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Bármennyit.De én úgy vagyok vele,hogy abba is úgymond el lehet fáradni és van az a pont,hogy akármilyen jó már nem bírnék ki még egyet.

29/N

márc. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
7-8 már többször volt.
márc. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Volt olyan csajom akinek 4-6 között volt, de utólag visszagondolva nem lehetett számára intenzív. Feleségemnek évente jó ha volt 20 db, de azok olyan, hogy azt hittem újra kell éleszteni, amit ő átél ilyenkor az már nem is orgazmus, utána negyed óra mire magához tér.
márc. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Baumgartner Ferenc válasza:
0%
Fél óra alatt 21. Később feljavítottam 25-re, de arra már több mint 1,5 óra kellett.
márc. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!