Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mitől férfi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mitől férfi a férfi? Mi számít férfias viselkedésnek?

Figyelt kérdés
A 21.században újra fel kell tenni a kérdést. Lovagiasságot is szeretnének a nők, de eközben a szürke ötven árnyalat filmben látott durvaságot is, miközben bejöttek a képbe a genderfluidok és a nemváltók is. Most már kezd zavaros lenni a téma egy kicsit....

márc. 20. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Karizma, bátorság, fegyelem, intelligencia. + nézzen is ki férfiasan, különben csak egy vicc lesz
márc. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4%
Egy példával megvilágítva, az Férfias aki ha elmegy farsangkor a jelmezbálba James Bondnak öltözve akkor az ott lévő egy része azt hiszi filmforgatás zajlik kandi kamerával és tényleg élőben megjelent. Ha érted akkor jó, ha nem akkor ezer oldalakon sem lehetne elmagyarázni.
márc. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Lehet hogy én régimódi vagyok, de számomra az férfias, ha egy férfi tiszteli a nőket, rajong értük, és előzékeny - ha természetes neki, hogy kinyitja előttem az ajtót, ha átveszi a kezemből a nehéz csomagot, ha meg tud szerelni olyat amihez én nem értek.

Alapvetően az idősebbekhez vonzódtam mindig, lehet hogy emiatt is, mert bennük még ez "gyárilag" jobban ott van/volt.


És igen, legyen benne dominancia, erő is, az IQ és az EQ mellett. A védelmezés érzése, az is kell a nőknek, hiába vagyunk erősek, ha kell, de jól esik beleengedni magunkat akkor, amikor lehet.

márc. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
12%
Például sírva rimánkodni a szexért egy nőnek vagy férfinak. Szexelni akar tehát férfias, de közben érzékeny is mert sír, szóval tökéletes.
márc. 21. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Lilluci27 ***** válasza:
100%
Határozott, dominans
márc. 21. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%

A nők nem szeretik sem a ripacskodó majmokat, sem a bólogató kiskutyát, attól indulnak be ha csendben lépdel mellettük a tigris.

Na az utóbbi az igazi Férfi - van kisugárzása, stílusa, intelligenciája, céltudatos és olyan a fellépése hogy célt ér, határozott, de nem agresszív, kezdeményező, de nem tolakodó stb.

márc. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok

6-os, zseniális a tigrises hasonlatod, köszönöm!

márc. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!