Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alakul a dolog egy nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alakul a dolog egy nagyon szexi 40-es hölggyel, csak kicsit szerényebbek az adottságaim. Ebben a korban ugye már vannak olyan érettek a nők, hogy ezzel ne foglalkozzanak?

Figyelt kérdés

márc. 21. 07:47
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nyalni, ujjazni imádok, két barátnőm volt korábban, különösebb gond nem volt.
márc. 21. 08:18
 12/20 anonim ***** válasza:
58%
4 éve nem szexeltél? Akkor kösd fel a gatyádat. 😄
márc. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Tudom!😄 Egy ilyen jó NŐT irdatlan hülye lennék kihagyni.😄
márc. 21. 08:25
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy mérettel nem lesz probléma szerintem. Viszont ne sülj el hamar vagy ha igen legyen több menet. Ne lankadj le szex közben. Meg kényeztesd őt sokat érezze hogy jó nő.

Inkább ezek számítanak nem a méret.

márc. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
60%

Bocs de 30 évesen még ezen kattogni?

Mert 18-20 évesen oké. De 30?! évesen ez a ciki és nem a méreted.

márc. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
14: az tuti. Vacsora, masszázs, borozgatás... Nem vagyok egy elveszett valaki, csak néha bizonytalan. Mint most is.
márc. 21. 10:34
 17/20 anonim ***** válasza:
Megpróbálni mindenképp érdemes. 😁
márc. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Igen, én is így látom. Legfeljebb egyszeri alkalom lesz.
márc. 21. 11:18
 19/20 anonim ***** válasza:
54%
Pajtás ha azt mondjuk, nem, nem, meg ne próbáld akkor kihagyod a lehetőséget és elvonulsz egy kolostorba remetének? Haver, egy pillanatig se gondolkodj! Menj és teker meg alaposan ha adott a lehetőség, ne legyél már ennyire mamlasz :)
márc. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Kösz 😄
márc. 21. 12:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!