Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyeim, szexeltetek már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim, szexeltetek már nagydarab dagi pasival?

Figyelt kérdés

Kinek volt ilyenben része? Izgalmas vagy inkább taszító volt a dolog?

Kortól függetlenül várom a véleményeket



márc. 23. 06:23
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Dagadt vagyok, sose a külsőm nyert nőt, élvezik főleg azt hogy náluk nagyobb vagyok és ez már férfias. Akit taszít a kövér pasi az nem jut oda hogy le is feküdjön vele
márc. 23. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Párom nagydarab husis, mikor megismertem vékony volt. Akkor is szerettem és most is. A szex pedig nagyon jó vele.
márc. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de valószínűleg nem is kerülne rá sor, hacsak nem szeretnék bele fülig.

Mivel én igyekszem odafigyelni arra, hogy ne hízzak el, sportolok, így a szemem inkább a hasonló típusú férfiakra áll rá.

márc. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Igen, volt mackós partnerem, igazából semmi extra nem volt vele, max picit többet izzadt, ami nem mindig a legjobb, de hát ez ilyen.
márc. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Egyszer voltam egy magas nagydarab férfival de nem volt jó a szex, a hasa miatt alig tudta bedugni.
márc. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A bátyám 2 m magas, és 140-180 kg között mozgott a súlya. Mindig imádták a nők, simán volt annyi sikere mint nekem, aki átlag magasságú, és nem túlsúlyos.
márc. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak pénzért, jóval idősebb pasival. de annyira undorodtam tőle, hogy igazából ez valahogy átment valami furcsa izgató érzéssé és mindig többször nagy orgazmusokat éltem át miközben dugott.
márc. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a férjem nagydarab, pocakos, amikor megismertem nem volt az,de vonzott akkor is és most is. :)

A szex is jó vele.

ápr. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem szexelnék, nekem a vékonyabbak, átlagosak tetszenek. 22N
ápr. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!