Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már olyan hogy közösen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan hogy közösen maszturbáltatok a barátnőtökkel? Sztorit is irjatok és kort is

Figyelt kérdés
márc. 24. 00:45
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Annyi karakter nincs, amennyi sztorim van :)

L

márc. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Többször is
márc. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fuhhhhh igen
márc. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Többször is.
márc. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen. Csináltuk.
márc. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sztorira ma te nem fogsz recskázni 🤣
márc. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Még fiatalon. Korábban beszéltünk már a masztiról, és az egyik alkalommal, mikor már túl voltunk egy meneten, csak feküdtünk az ágyban, beszélgettünk, elkezdtem simogatni a testét, aztán ő is elkezdte simogatni magát, úgyhogy hagytam, hadd izgassa fel magát.

Nagy élmény volt élőben látni, ahogy a mellét és a punciját izgatja, végül feltérdeltem, és én is elkezdtem verni. Egymás néztük közben, és kb egyszerre is élveztünk el, ráspricceltem a mellére.

Kár, hogy azóta nem volt rá hajlandó senki más, az asszony szerintem nem is csinálja egyáltalán.

márc. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!