Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túl kicsi a párom farka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl kicsi a párom farka emiatt már nem is kívánom a szexet. Szakítsak emiatt?

Figyelt kérdés

Pár éve vagyunk együtt soha nem volt még orgazmusom vele szex közben mert nem érzem ha bennem van.

Pár alakalommal volt hogy élveztem a szexet megfelelő pózban de akkor annyira hamar élvezett hogy mire nekem jó lett volna már rég vége lett.

Próbálna ő kielégíteni máshogy több kevesebb sikerrel de nekem ez kevés. Eddig el voltam de mostmár hiányzik egy igazi szex.

Szakítsak emiatt? Nem szeretném megalázni ennél jobban mert ugye eléggé bántó neki már ez is hogy nem jó nekem a szex vele a méretei miatt.


márc. 24. 12:21
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Mekkora? Lehet veled van a baj.
márc. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Huh, pár év után csak most jöttél rá, hogy igazából nincs meg köztetek a szexuális összhang, nem élvezed vele az együttléteket??? Atya-gatya, hogy mennyi - már bocs - önsorsrontó ember van :(

Ja amúgy meg mindegy mit írunk, ahol nincs meg a szexuális összhang mennyiségben ÉS minőségben a felek között ott úgyis félrelépés/szakítás a történet vége. Ha folyamatosan éhes az ember, akkor feszültebb, frusztráltabb (észre sem veszi, hogy minden kis f.szságon miért veszekszik folyton a párjával), s előbb-utóbb elcsábul, hogy harapjon valamit.

márc. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Még az is lehet, hogy ő lép le emiatt. Előbb vagy utóbb váltani fogsz.
márc. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Mélybenyomás ***** válasza:
35%
Ha nem szakitasz vele, akkor sosem lesz orgazmusod, mert a farka nem fog megnőni, igy mindig hiányérzeted lesz.. vagy marad a mastizás, de hosszú távon az sem kielégitő.. vagy tartasz egy szeretőt aki kielégit szexuálisan..
márc. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Ha egy kapcsolatban a szex nem kielégítő, ott szakítani kell.
márc. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

Sok nőnek nincs aktus közben orgazmusa, nekem sincs. De a párom tudja, hogy hogy elégítsen ki más módon. Ha nálatok ez sincs, akkor előbb-utóbb rá fog menni a kapcsolatotok.

Viszont ha Te az aktus közbeni élvezésre vágysz,akkor azt nem fogod tőle megkapni...

márc. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
de az nagyon nem etikus hogy szeretőt tarts mellette, mint írták lehetőségként, szóval sajnos igen, az a legtisztességesebb ha szakítotok és el is mered neki mondani az okát
márc. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%
Nem kell egyből le írni. Például péniszköpeny, mint nagyobbító?
márc. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
30%
Mwgcsinallak néha szívesen
márc. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!