Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért erőlteti egy nagyjából...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért erőlteti egy nagyjából impotens férfi a szexet?

Figyelt kérdés

Tehat nem megy neki a szex, fde folyton erőlteti, erről beszél, mintha folyton nagyon kanos lenne, de sehol semmi.

Én nem várom el tőle, jól elvagyok anelkül, hogy pont ő velem szexelne, de megis folyton esik nekem nyal fal órákat se vége se hossza.

Most mar undorodom tőle.

Nem iszik, egeszseges es 43 éves


márc. 26. 20:29
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
En sose sertettem meg, de ő kitalálta , hogy én kerülöm a szexet es menekülök a faroktól. Ami sose áll neki. Tiszta röhej
márc. 26. 20:30
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mond ezt a szemébe.
márc. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Mert attól még kívánja, hogy hozzád érjen, és hogy elélvezzen. Persze ha te így érzel, akkor az nem tesz jót a kapcsolatnak, nem csoda, ha már nem müködik neki rendesen a szerszám.
márc. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem működött soha. 4 hónapja ismerem
márc. 26. 20:38
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem őszintén felfoghatatlan, hogy 40+os emberek ilyen kapcsolatokban élnek. Tökéletes példa, hogy az érettség nem kor kérdése sokszor.
márc. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%

Hát de ha négy hónapja vagytok együtt és tudtad ,hogy ez a probléma neki akkor miért jöttél össze vele? Nyilván ember ő is és mellé férfi. Kívánni fogja a puncidat. Ezért próbál neked örömet okozni, lehet érdemes lenne megbeszélni neked mi hogyan meddig jó.

Ez mellett lehet fel kéne keresni egy orvost aki fel ír potencia növelőt. Aztán mehet a móka. Ez mind a kettőtökön múlik.

márc. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Én nem álltam össze vele, es senkivel, hanem talakozgattunk.

Ő úgy indított, hogy így a szex úgy a szex , szexeljünk stb. Egyszerűen obszedálta a téma. Es nem értem miert röhögteti magat fölöslegesen, őszinten sajnalom, hiszen mondtam neki, hogy nekem egy haveri kapcsolat szex nelkul, tökéletesen megfelel.

Engem ne nyalogasson amúgy egy puhapöcs, viagrával meg ugysem kell

márc. 26. 21:13
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hagy a fenébe ezt a kapcsolatot.
márc. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd helyesen.
márc. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%

Kicsicsillag nem tudtad hogy minél többet beszél egy pasi a szexről, minél jobban fényezi magát előre annál harmatosabb lesz a valós teljesítménye? 😂

Ismered a mondást a kutyáról, az ugatásról és a harapásról... - ez a szexre ugyanúgy igaz. Amelyik pasi jó az ágyban, az nem sztárolja magát, hanem a tettei beszélnek helyette :)

márc. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!