Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért erőlteti egy nagyjából...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért erőlteti egy nagyjából impotens férfi a szexet?

Figyelt kérdés

Tehat nem megy neki a szex, fde folyton erőlteti, erről beszél, mintha folyton nagyon kanos lenne, de sehol semmi.

Én nem várom el tőle, jól elvagyok anelkül, hogy pont ő velem szexelne, de megis folyton esik nekem nyal fal órákat se vége se hossza.

Most mar undorodom tőle.

Nem iszik, egeszseges es 43 éves


márc. 26. 20:29
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem dícsérte magát, hanem mind a szex téma foglalkoztatta. Hogy mikor lesz szex köztünk, mikor jöhet fel mikor megyek fel hozza, de figyelem, szexre, nehogy elosonjak túl hamar. Meg folyton esett nekem es vadul smárolt. Atyaisten hogy ezt miert tűrtem
márc. 26. 22:53
 12/14 anonim ***** válasza:
45%
Érdekes sztori, az egyszer biztos
márc. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
51%
Te se vagy egy könnyű eset kérdező.
márc. 27. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
69%

" Én nem várom el tőle, jól elvagyok anelkül, hogy pont ő velem szexelne "


" Most mar undorodom tőle. "


Legalább tudnád hogy mit írsz, buta nő vagy.

márc. 27. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!